Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 28.11.2000 |
| IČO | 26230283 |
| Datová schránka | pfju3d6 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 30 smluv za celkem 61 mil. Kč;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Nové Město nad Metují | 2 | 189 486 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAPO s.r.o. | 2 | 189 486 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 635 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Nové Město nad Metují | 1 | 635 250 Kč |
| Koupaliště Brno-jih, příspěvková organizace | 1 | 163 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAPO s.r.o. | 2 | 798 600 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 413 950 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 1 815 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Nové Město nad Metují | 3 | 3 599 750 Kč |
| Sportovní centrum Jilemnice, s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 145 200 Kč |
| Koupaliště Brno-jih, příspěvková organizace | 1 | 142 780 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAPO s.r.o. | 6 | 4 371 730 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 2 774 530 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Nové Město nad Metují | 2 | 2 371 600 Kč |
| Město Lanškroun | 1 | 402 930 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 129 978 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAPO s.r.o. | 4 | 2 904 508 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 4 047 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Lanškroun | 1 | 4 047 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAPO s.r.o. | 1 | 4 047 450 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 171 820 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litovel | 1 | 171 820 Kč |
| Město Lanškroun | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAPO s.r.o. | 2 | 268 620 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 39 468 903 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 2 417 580 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 194 007 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 59 895 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Votice | 1 | 39 360 003 Kč |
| Sportovní centrum Jilemnice, s.r.o. | 1 | 2 417 580 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 194 007 Kč |
| Město Lanškroun | 1 | 108 900 Kč |
| Město Slaný | 1 | 84 700 Kč |
| Gymnázium a střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 59 895 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAPO s.r.o. | 6 | 42 225 084 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 210 137 843 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 585 519 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstaviště Praha, a.s. | 1 | 464 519 Kč |
| Město Hlinsko | 1 | 239 580 Kč |
| Sportovní centrum Jilemnice, s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Město Votice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAPO s.r.o. | 4 | 825 099 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 73 | 67 039 445 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 6 | 1 213 243 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstaviště Praha, a.s. | 1 | 1 802 900 Kč |
| Město Votice | 1 | 1 560 900 Kč |
| Město Hlinsko | 1 | 1 439 900 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 243 210 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAPO s.r.o. | 4 | 5 046 910 Kč |