Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 29.11.2000 |
| IČO | 26230526 |
| Datová schránka | hfuc9pa |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 55 smluv za celkem 45 mil. Kč;
10 smluv má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
23,6 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Znojemská tepelná společnost, s.r.o. | 5 | 1 318 609 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Vladimír Gajdoš | 1 | 580 800 Kč |
| AVOS VYŠKOV měřící a regulační technika, s.r.o. | 2 | 467 060 Kč |
| AQUA product s.r.o. | 1 | 179 394 Kč |
| ENBRA, a.s. | 1 | 91 355 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 7 858 186 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 296 450 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 244 311 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 226 258 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 145 000 Kč |
| Finance | 1 | 95 106 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 72 600 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 65 340 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Znojemská tepelná společnost, s.r.o. | 18 | 10 935 553 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 244 311 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Znojemská tepelná společnost, s.r.o. | 9 | 5 641 687 Kč |
| AVOS VYŠKOV měřící a regulační technika, s.r.o. | 4 | 4 867 004 Kč |
| FLEMONTA CZ s.r.o. | 2 | 3 244 148 Kč |
| Finex technology s.r.o. | 1 | 1 662 170 Kč |
| ATLAS consulting spol. s r.o. | 1 | 226 258 Kč |
| M + T HŘÍBEK GROUP, s.r.o. | 1 | 202 070 Kč |
| Ptáček - velkoobchod, a.s. | 2 | 173 675 Kč |
| OKIM spol. s r.o. | 1 | 145 000 Kč |
| Landis+Gyr s.r.o. | 1 | 111 132 Kč |
| AQUAL s.r.o. | 1 | 90 554 Kč |
| Richter + Frenzel s.r.o. | 1 | 75 601 Kč |
| Josef Steinmetz | 1 | 72 600 Kč |
| PODA a.s. | 1 | 65 340 Kč |
| ELFETEX, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 11 321 302 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 9 | 2 371 600 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 619 623 Kč |
| IT | 2 | 124 594 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 91 694 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Znojemská tepelná společnost, s.r.o. | 14 | 14 986 782 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 204 587 Kč |
| Město Znojmo | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 34 | 7 595 479 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 9 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Znojemská tepelná společnost, s.r.o. | 2 | 1 100 000 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 134 008 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTODRUŽSTVO ZNOJMO | 1 | 550 000 Kč |
| Leasing České spořitelny, a.s. | 1 | 550 000 Kč |
| Znojemská tepelná společnost, s.r.o. | 2 | 134 008 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 441 650 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 422 290 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Znojemská tepelná společnost, s.r.o. | 2 | 863 940 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ERDING, a.s. | 2 | 863 940 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 240 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Znojemská tepelná společnost, s.r.o. | 1 | 240 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Znojemská tepelná společnost, s.r.o. | 1 | 240 790 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 18 | 4 210 800 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 845 256 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Znojemská tepelná společnost, s.r.o. | 3 | 845 256 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 96 800 Kč |
| Město Znojmo | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K.S.H. group s.r.o. | 3 | 845 256 Kč |
| Znojemská tepelná společnost, s.r.o. | 2 | 96 800 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 7 013 620 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Znojemská tepelná společnost, s.r.o. | 1 | 7 013 620 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CERGOMONT s.r.o. | 1 | 7 013 620 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 81 | 223 385 113 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Znojemská tepelná společnost, s.r.o. | 1 | 7 078 202 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CERGOMONT s.r.o. | 1 | 7 078 202 Kč |