Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 30.05.2001 |
| IČO | 26247321 |
| Datová schránka | xa84yxz |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 275 smluv za celkem 325 mil. Kč;
10 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 3 | 2 216 660 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 4 | 310 546 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 1 | 106 222 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EuroFire, spol. s r.o. | 9 | 2 633 428 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 9 | 3 794 395 Kč |
| IT Hardware | 1 | 3 605 877 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 076 091 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 628 366 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 627 356 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 225 368 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo vnitra | 1 | 48 605 422 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 7 | 6 511 208 Kč |
| Ministerstvo obrany | 3 | 2 331 813 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje | 2 | 894 438 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 5 | 590 030 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 2 | 196 050 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 90 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EuroFire, spol. s r.o. | 21 | 59 218 960 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 18 | 167 276 172 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 6 | 3 936 923 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 590 182 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 120 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 110 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo vnitra | 3 | 163 812 919 Kč |
| Ministerstvo obrany | 3 | 2 385 273 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 6 | 1 460 548 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje | 5 | 1 259 901 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 4 | 395 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje | 1 | 346 399 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 2 | 296 405 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 1 | 148 257 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EuroFire, spol. s r.o. | 25 | 170 104 702 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 20 | 7 011 064 Kč |
| IT Hardware | 1 | 2 020 531 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 994 235 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 191 142 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 117 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje | 7 | 4 423 993 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 2 020 531 Kč |
| Ministerstvo obrany | 3 | 1 994 235 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 3 | 1 137 117 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 7 | 1 074 210 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 4 | 388 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 387 849 Kč |
| Statutární město Hradec Králové | 2 | 191 142 Kč |
| Město Holešov | 1 | 119 999 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 62 944 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EuroFire, spol. s r.o. | 30 | 11 800 020 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 31 | 13 039 913 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 2 390 729 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 899 367 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 540 459 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 343 253 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 14 | 8 941 118 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje | 8 | 2 929 327 Kč |
| Ministerstvo obrany | 6 | 2 769 677 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 2 | 1 607 324 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 6 | 922 454 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje | 2 | 687 733 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 1 | 356 087 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EuroFire, spol. s r.o. | 41 | 18 213 720 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,63 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 36 | 23 028 666 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 2 420 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 861 223 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 16 | 14 122 645 Kč |
| Ministerstvo obrany | 5 | 5 711 887 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 2 | 3 347 764 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje | 2 | 1 362 944 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje | 5 | 1 084 639 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 5 | 701 142 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 643 533 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje | 1 | 357 872 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 229 985 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 114 264 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 1 | 96 597 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 1 | 92 596 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje | 1 | 87 553 Kč |
| Město Šlapanice | 1 | 70 957 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EuroFire, spol. s r.o. | 43 | 28 024 379 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 23 | 5 856 933 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 530 193 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 465 017 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 12 | 3 662 026 Kč |
| Ministerstvo obrany | 3 | 1 395 050 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje | 3 | 936 327 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 2 | 778 142 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje | 2 | 591 988 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 3 | 277 530 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 236 047 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje | 2 | 211 080 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 1 | 61 002 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EuroFire, spol. s r.o. | 29 | 8 149 192 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,41 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 13 | 6 862 102 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 397 199 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 889 011 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 4 | 535 618 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 288 585 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 75 141 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 7 | 2 554 246 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 2 | 2 478 854 Kč |
| Ministerstvo obrany | 8 | 2 007 958 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 2 | 1 885 664 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje | 3 | 971 091 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje | 1 | 149 843 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 | 126 403 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 3 | 63 423 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EuroFire, spol. s r.o. | 27 | 10 237 484 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 19,05 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 12 | 7 451 498 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 9 | 3 615 608 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 6 | 1 412 612 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 833 380 Kč |
| Energie | 1 | 388 555 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 2 | 134 372 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 5 | 3 272 201 Kč |
| Ministerstvo obrany | 5 | 1 356 307 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 812 612 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 399 453 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje | 1 | 343 407 Kč |
| Město Uherský Brod | 2 | 304 972 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 1 | 207 636 Kč |
| Město Neratovice | 1 | 96 513 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EuroFire, spol. s r.o. | 21 | 6 793 102 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 21 | 4 166 525 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 12 | 3 141 303 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 2 370 430 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 299 995 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 116 112 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 5 | 2 666 845 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 6 | 2 627 523 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 2 | 391 477 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 3 | 227 761 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 1 | 201 620 Kč |
| Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje | 1 | 188 421 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 1 | 119 692 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 111 804 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje | 1 | 110 327 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 99 824 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 63 888 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EuroFire, spol. s r.o. | 23 | 6 809 182 Kč |