Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 20.07.2001 |
| IČO | 26255618 |
| Datová schránka | mrjy5h2 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 749 smluv za celkem 2 mld. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
23 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 25 | 2 725 253 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 9 | 118 313 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 84 | 19 209 652 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 4 552 315 Kč |
| Městská část Brno-jih | 2 | 375 985 Kč |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 1 | - 1 425 222 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIRS Brno s.r.o. | 88 | 22 712 729 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,52 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 157 | 79 446 612 Kč |
| Zemědělství | 2 | 1 836 645 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 13 | 252 179 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 185 416 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 60 500 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 11 905 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 179 | 67 780 936 Kč |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 4 | 16 451 268 Kč |
| Zámeček Střelice, příspěvková organizace | 3 | 6 439 552 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 4 | 6 221 580 Kč |
| Městská část Brno-jih | 2 | 449 811 Kč |
| Základní škola Brno, Jana Babáka 1, příspěvková organizace | 1 | 79 263 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIRS Brno s.r.o. | 193 | 97 422 410 Kč |
| Moravská stavební unie - MSU s.r.o. | 1 | 40 721 687 Kč |
| Zámeček Střelice, příspěvková organizace | 3 | 6 439 552 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 98 | 191 134 088 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 4 | 538 864 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 105 186 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 61 710 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 87 | 93 041 501 Kč |
| Městská část Brno-jih | 1 | 65 374 700 Kč |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 4 | 13 466 382 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 3 | 8 211 960 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 4 | 7 622 564 Kč |
| Zámeček Střelice, příspěvková organizace | 2 | 3 388 756 Kč |
| Správa hřbitovů města Brna, příspěvková organizace | 2 | 1 421 271 Kč |
| Město Židlochovice | 2 | 951 746 Kč |
| Základní škola a mateřská škola logopedická, Brno, Veslařská 234 | 1 | 218 147 Kč |
| Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | 1 | 167 397 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 61 710 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIRS Brno s.r.o. | 108 | 193 926 134 Kč |
| Zámeček Střelice, příspěvková organizace | 2 | 3 388 756 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 1 | 218 147 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,98 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,99 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 83 | 167 133 722 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 6 | 1 241 853 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | - 37 586 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 93 | 165 318 260 Kč |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 2 | 9 618 202 Kč |
| Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | 1 | 5 893 514 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 5 841 805 Kč |
| Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace | 1 | 1 202 053 Kč |
| Veletrhy Brno, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIRS Brno s.r.o. | 101 | 187 873 834 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 2 | 97 274 770 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,43 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 63 | 139 291 443 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 7 428 018 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 4 | 1 366 444 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 59 | 95 387 675 Kč |
| 3 | 39 052 978 Kč | |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 4 | 9 924 300 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 3 | 3 811 515 Kč |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIRS Brno s.r.o. | 70 | 148 176 468 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 1 | 47 287 286 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,30 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 85 | 359 173 631 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 7 | 44 869 446 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 79 | 335 663 568 Kč |
| Základní škola a mateřská škola logopedická, Brno, Veslařská 234 | 1 | 42 606 575 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 8 | 17 668 389 Kč |
| 2 | 6 958 806 Kč | |
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 119 564 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIRS Brno s.r.o. | 91 | 403 016 901 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 2 | 89 542 675 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,48 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,99 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 64 | 159 285 543 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 55 200 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 340 836 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 78 315 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 57 | 206 079 598 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 4 | 4 741 978 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 5 | 3 742 282 Kč |
| Městská část Brno-Bosonohy | 1 | 340 836 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIRS Brno s.r.o. | 67 | 214 904 694 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 13 | 331 409 419 Kč |
| Stavebnictví | 18 | 317 529 802 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 223 | 21 575 812 Kč |
| Technické služby | 1 | 528 409 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 16 | 309 091 591 Kč |
| Obec Zbraslav | 1 | 6 156 867 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 4 | 2 534 618 Kč |
| Veřejná zeleň města Brna, příspěvková organizace | 1 | 592 548 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIRS Brno s.r.o. | 22 | 318 375 624 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 22 | 158 280 941 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 20 | 134 956 320 Kč |
| Obec Zbraslav | 1 | 22 158 187 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 4 | 4 665 207 Kč |
| Veřejná zeleň města Brna, příspěvková organizace | 1 | 1 081 776 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 233 224 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIRS Brno s.r.o. | 27 | 163 094 714 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 13,04 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 42 909 814 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 2 317 266 Kč |
| Odpady | 19 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 15 | 29 192 516 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 5 | 7 249 545 Kč |
| Městská část Brno-Bosonohy | 1 | 6 524 595 Kč |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 1 | 347 225 Kč |
| Kávéeska, příspěvková organizace; zkratka KVS, p. o. | 1 | 106 535 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIRS Brno s.r.o. | 23 | 43 420 416 Kč |
| Statutární město Brno | 3 | 9 270 829 Kč |
| Městská část Brno-Bosonohy | 1 | 6 524 595 Kč |