Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 07.02.2002 |
| IČO | 26276143 |
| Datová schránka | gsnwejq |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 63 smluv za celkem 35 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 240 643 Kč |
| Odborné učiliště a Základní škola Holešov | 1 | 143 917 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAVAL INTERIER s.r.o. | 2 | 384 561 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 1 168 075 Kč |
| Nábytek | 1 | 236 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 407 345 Kč |
| Základní škola Zlín, tř. Svobody 868, příspěvková organizace | 2 | 403 172 Kč |
| Město Holešov | 2 | 376 000 Kč |
| 1. Základní škola Holešov | 1 | 217 558 Kč |
| 3. Základní škola Holešov | 1 | 82 038 Kč |
| TAS Holešov, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAVAL INTERIER s.r.o. | 8 | 1 486 113 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 8 364 162 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 4 946 891 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 3. Základní škola Holešov | 2 | 9 893 782 Kč |
| TAS Holešov, s.r.o. | 6 | 2 094 866 Kč |
| Město Holešov | 1 | 1 046 630 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 341 985 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAVAL INTERIER s.r.o. | 10 | 13 377 263 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 3 690 709 Kč |
| Nábytek | 3 | 1 576 229 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 4 | 1 340 499 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Holešov | 6 | 5 266 938 Kč |
| Tepelné hospodářství Holešov, spol. s r.o. | 4 | 1 340 499 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAVAL INTERIER s.r.o. | 10 | 6 607 436 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 2 | 190 385 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 90 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Holešov | 3 | 280 385 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAVAL INTERIER s.r.o. | 3 | 280 385 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 4 | 437 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 114 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Holešov | 4 | 437 000 Kč |
| Tepelné hospodářství Holešov, spol. s r.o. | 2 | 368 385 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAVAL INTERIER s.r.o. | 6 | 805 385 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 587 785 Kč |
| Nábytek | 4 | 1 104 992 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Holešov | 6 | 2 783 877 Kč |
| Tepelné hospodářství Holešov, spol. s r.o. | 2 | 264 961 Kč |
| Městské kulturní středisko Holešov, příspěvková organizace | 1 | 108 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAVAL INTERIER s.r.o. | 9 | 3 157 738 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 37 | 8 732 691 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 993 106 Kč |
| Nábytek | 1 | 73 000 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 24 200 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Holešov | 4 | 1 509 643 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 24 200 Kč |
| Tepelné hospodářství Holešov, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAVAL INTERIER s.r.o. | 7 | 1 533 843 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 4 800 963 Kč |
| Nábytek | 2 | 1 496 272 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Holešov | 6 | 6 575 244 Kč |
| Tepelné hospodářství Holešov, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAVAL INTERIER s.r.o. | 7 | 6 575 244 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 146 | 124 899 562 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Holešov | 2 | 730 769 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAVAL INTERIER s.r.o. | 2 | 730 769 Kč |