Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 11.11.2002 |
| IČO | 26302136 |
| Datová schránka | z4havyp |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 113 smluv za celkem 185 mil. Kč;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 2 | 5 477 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIVAS CZ s.r.o. | 2 | 5 477 080 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 6 599 191 Kč |
| Odpady | 1 | - 17 947 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 15 | 5 655 491 Kč |
| Filharmonie Brno, příspěvková organizace | 2 | 912 563 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIVAS CZ s.r.o. | 17 | 6 568 054 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 10 886 577 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 10 | 10 317 537 Kč |
| Filharmonie Brno, příspěvková organizace | 2 | 569 040 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIVAS CZ s.r.o. | 12 | 10 886 577 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 3 | 10 953 452 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 8 535 775 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 91 850 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 9 | 19 217 020 Kč |
| Filharmonie Brno, příspěvková organizace | 2 | 347 940 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIVAS CZ s.r.o. | 11 | 19 564 960 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 15 320 298 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 9 | 14 596 164 Kč |
| Technické sítě Brno, akciová společnost | 2 | 724 134 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIVAS CZ s.r.o. | 11 | 15 320 298 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 4 490 811 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 4 | 3 131 359 Kč |
| Filharmonie Brno, příspěvková organizace | 3 | 1 359 452 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIVAS CZ s.r.o. | 7 | 4 490 811 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 41 | 109 355 049 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 16 309 385 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 6 | 15 047 053 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 1 262 333 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIVAS CZ s.r.o. | 7 | 16 309 385 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 21 280 098 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 9 910 768 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 138 158 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 100 973 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 8 | 21 280 098 Kč |
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 9 910 768 Kč |
| Filharmonie Brno, příspěvková organizace | 2 | 239 131 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIVAS CZ s.r.o. | 11 | 31 429 997 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 22 144 711 Kč |
| Zemědělství | 1 | 379 346 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 8 | 22 144 711 Kč |
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 3 | 379 346 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIVAS CZ s.r.o. | 11 | 22 524 057 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 28 344 610 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 2 | 19 821 535 Kč |
| Statutární město Brno | 11 | 8 335 875 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 1 | 187 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIVAS CZ s.r.o. | 14 | 28 344 610 Kč |