Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 22.04.2004 |
| IČO | 26370891 |
| Datová schránka | ddxv8ip |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 179 smluv za celkem 269 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 3 | 3 422 203 Kč |
| Město Rokycany | 1 | 990 223 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAILSTAV, s.r.o. | 4 | 4 412 426 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 5 748 226 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 4 | 13 139 895 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 8 | 3 549 255 Kč |
| Město Rokycany | 2 | 1 013 751 Kč |
| Střední odborné učiliště, Domažlice, Prokopa Velikého 640 | 1 | 966 208 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAILSTAV, s.r.o. | 15 | 18 669 109 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 16 267 937 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 120 655 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 4 | 20 104 093 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 7 | 3 403 666 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 120 655 Kč |
| Střední odborné učiliště, Domažlice, Prokopa Velikého 640 | 1 | 67 324 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAILSTAV, s.r.o. | 13 | 23 695 739 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 4 361 496 Kč |
| IT | 1 | 1 531 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 4 227 895 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 4 | 1 664 752 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAILSTAV, s.r.o. | 6 | 5 892 646 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 13 | 18 665 216 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 16 642 783 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 4 | 15 028 566 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 1 923 885 Kč |
| Dětský domov, Kašperské Hory | 1 | 918 597 Kč |
| Střední odborné učiliště, Domažlice, Prokopa Velikého 640 | 2 | 594 301 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAILSTAV, s.r.o. | 8 | 18 465 350 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 22 145 588 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 1 199 692 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 4 | 22 261 410 Kč |
| Střední odborné učiliště, Domažlice, Prokopa Velikého 640 | 1 | 1 083 871 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAILSTAV, s.r.o. | 7 | 23 345 280 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 19 177 069 Kč |
| Technické služby | 1 | 968 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 6 | 19 730 039 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 415 030 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAILSTAV, s.r.o. | 7 | 20 145 069 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 15 357 313 Kč |
| Technické služby | 4 | 1 807 667 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 4 | 816 126 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 17 | 17 981 106 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAILSTAV, s.r.o. | 17 | 17 981 106 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,44 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 27 | 50 932 059 Kč |
| Technické služby | 57 | 31 863 341 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 7 | 2 354 530 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 5 | 885 298 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 41 | 55 502 886 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAILSTAV, s.r.o. | 41 | 55 502 886 Kč |
| T.N.A. Resorts, s.r.o. | 7 | 2 354 530 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 28 | 45 207 985 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 13 | 15 214 256 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 8 | 1 237 567 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 250 470 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 50 | 61 910 278 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAILSTAV, s.r.o. | 50 | 61 910 278 Kč |
| T.N.A. Resorts, s.r.o. | 13 | 15 214 256 Kč |