Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

ChanGroup s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 03.12.2004
IČO 26382024
Datová schránka 5r6vk4f

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u ChanGroup s.r.o.

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro ChanGroup s.r.o.

Všechny smlouvy: 148 smluv za celkem 404 mil. Kč;

14 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.210 410 186 Kč
Český hydrometeorologický ústav13 420 670 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ChanGroup s.r.o.313 830 856 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 30 smluv za celkem 48 mil. Kč.
  • Celkem 6,7 % smluv má skrytou cenu a 5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2025

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 6,67 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 5 smluv s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 16,67 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stroje a zařízení1826 309 806 Kč
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)112 207 872 Kč
Doprava a poštovní služby12 323 256 Kč
Laboratorní přístroje a zařízení1970 000 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis2484 000 Kč
Úklidové služby1367 840 Kč
Průzkum veřejného mínění a statistiky2272 243 Kč
Dary a dotace1230 403 Kč
Stavebnictví1101 034 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.2243 857 524 Kč
Český hydrometeorologický ústav12 323 256 Kč
Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i.1970 000 Kč
Správa a údržba silnic Jihočeského kraje3640 083 Kč
Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace1484 000 Kč
Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace1101 034 Kč
Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace192 242 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ChanGroup s.r.o.3048 468 139 Kč
CROSS Zlín, a.s.112 207 872 Kč
Český hydrometeorologický ústav12 323 256 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 21 smluv za celkem 35 mil. Kč.
  • Celkem 4,8 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 4,76 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stroje a zařízení816 349 482 Kč
Stavebnictví614 914 596 Kč
Dary a dotace42 801 508 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis2667 920 Kč
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.1828 529 221 Kč
Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace26 020 365 Kč
Správa a údržba silnic Jihočeského kraje1183 920 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ChanGroup s.r.o.2134 733 506 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 23 smluv za celkem 201 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2023

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 2 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 8,70 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)3143 506 528 Kč
Stroje a zařízení732 482 018 Kč
Dary a dotace618 851 800 Kč
Stavebnictví43 626 464 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis12 299 000 Kč
Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …)1126 634 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.22200 470 788 Kč
Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace1421 656 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ChanGroup s.r.o.23200 892 444 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 6 smluv za celkem 5 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví23 058 342 Kč
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)11 128 930 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis1808 470 Kč
Konstrukční a stavební práce198 412 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.54 285 684 Kč
Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace1808 470 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ChanGroup s.r.o.65 094 153 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 8 smluv za celkem 7 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2021

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 12,50 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)26785 359 492 Kč
Stavebnictví54 839 806 Kč
Stroje a zařízení1981 832 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis1484 000 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.65 982 651 Kč
Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace21 465 832 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ChanGroup s.r.o.87 448 483 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 12 smluv za celkem 16 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2020

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 2 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 16,67 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stroje a zařízení171380 935 687 Kč
Stavebnictví69 272 094 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis22 239 895 Kč
Pojišťovací služby12 205 249 Kč
IT12 143 946 Kč
Dary a dotace10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.911 210 509 Kč
Správa a údržba silnic Jihočeského kraje14 586 365 Kč
Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace2384 310 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ChanGroup s.r.o.1216 181 184 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 13 smluv za celkem 29 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2019

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 7,69 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Dary a dotace62111 006 424 Kč
Stavebnictví413 538 145 Kč
IT46 971 506 Kč
Internetové služby, servery, cloud, certifikáty14 874 056 Kč
Pojišťovací služby11 682 360 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis171 266 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.1024 897 435 Kč
Správa a údržba silnic Jihočeského kraje12 168 632 Kč
Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace21 659 133 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ChanGroup s.r.o.1328 725 200 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 14 smluv za celkem 28 mil. Kč.
  • Celkem 7,1 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2018

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 7,14 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 7,14 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
IT2648 205 744 Kč
Stavebnictví820 705 466 Kč
Pojišťovací služby11 887 600 Kč
Vozidla silniční údržby a příslušenství11 573 378 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis2649 834 Kč
Kamerové systémy178 568 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.1024 438 316 Kč
Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace33 006 447 Kč
Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace178 568 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ChanGroup s.r.o.1427 523 331 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 13 smluv za celkem 19 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2017

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 7,69 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Pojišťovací služby1729 804 742 Kč
Internetové služby, servery, cloud, certifikáty624 782 956 Kč
Stavebnictví615 907 590 Kč
Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …)61 683 372 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis1320 000 Kč
Věda, výzkum a vzdělávání1240 000 Kč
Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba1134 201 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.1017 383 163 Kč
Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace21 370 203 Kč
Ústav fyziky atmosféry AV ČR, v.v.i.1240 000 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ChanGroup s.r.o.1318 993 366 Kč
Český hydrometeorologický ústav1240 000 Kč



}