Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 14.07.2005 |
| IČO | 26395061 |
| Datová schránka | f9vhxub |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 60 smluv za celkem 26 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 196 005 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace | 1 | 270 387 Kč |
| Léčebna tuberkulózy a respiračních nemocí Janov | 1 | 196 005 Kč |
| 7. základní škola a mateřská škola Plzeň, Brněnská 36, příspěvková organizace | 1 | 188 284 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 92 374 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LD stav s.r.o. | 4 | 747 050 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 491 630 Kč |
| Kancelář | 1 | 129 313 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace | 1 | 573 432 Kč |
| Obec Lom u Tachova | 1 | 559 304 Kč |
| Statutární město Plzeň | 2 | 262 470 Kč |
| Tyršova základní škola a mateřská škola Plzeň, U Školy 7, příspěvková organizace | 1 | 188 769 Kč |
| 7. základní škola a mateřská škola Plzeň, Brněnská 36, příspěvková organizace | 1 | 170 124 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 129 313 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LD stav s.r.o. | 7 | 1 883 413 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 819 340 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 295 930 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Lom u Tachova | 1 | 470 072 Kč |
| 25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace | 2 | 349 268 Kč |
| 7. základní škola a mateřská škola Plzeň, Brněnská 36, příspěvková organizace | 1 | 295 930 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LD stav s.r.o. | 4 | 1 115 270 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | - 65 073 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace | 1 | 106 178 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 62 963 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | - 65 073 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LD stav s.r.o. | 3 | 104 067 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 3 871 089 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 603 586 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 226 076 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 1 | 3 303 541 Kč |
| Obec Lom u Tachova | 3 | 1 764 428 Kč |
| 25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace | 2 | 380 545 Kč |
| 7. základní škola a mateřská škola Plzeň, Brněnská 36, příspěvková organizace | 1 | 135 238 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 117 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LD stav s.r.o. | 8 | 5 700 751 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 394 085 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Léčebné lázně Lázně Kynžvart | 1 | 219 471 Kč |
| Základní škola Josefa Hlávky Přeštice | 1 | 174 614 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 97 298 Kč |
| TECHNICKÝ A DOPRAVNÍ SERVIS, s.r.o. | 1 | 72 322 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LD stav s.r.o. | 4 | 563 705 Kč |
| TECHNICKÝ A DOPRAVNÍ SERVIS, s.r.o. | 1 | 72 322 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 5 166 694 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 1 665 634 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 62 411 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 7 | 4 261 216 Kč |
| Město Přeštice | 1 | 724 478 Kč |
| 7. základní škola a mateřská škola Plzeň, Brněnská 36, příspěvková organizace | 2 | 481 914 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 2 | 181 000 Kč |
| Léčebné lázně Lázně Kynžvart | 1 | 62 411 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LD stav s.r.o. | 14 | 5 711 019 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 969 672 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 254 019 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje | 2 | 745 763 Kč |
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 1 | 254 019 Kč |
| 7. základní škola a mateřská škola Plzeň, Brněnská 36, příspěvková organizace | 1 | 223 909 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LD stav s.r.o. | 4 | 1 223 691 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 979 367 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 1 | 389 537 Kč |
| Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje | 2 | 314 074 Kč |
| 7. základní škola a mateřská škola Plzeň, Brněnská 36, příspěvková organizace | 1 | 275 756 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LD stav s.r.o. | 4 | 979 367 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 26 | 9 490 974 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 6 178 022 Kč |
| Práce při dokončování budov | 5 | 904 304 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální finanční ředitelství | 3 | 5 833 548 Kč |
| 7. základní škola a mateřská škola Plzeň, Brněnská 36, příspěvková organizace | 2 | 344 474 Kč |
| Střední škola a Základní škola, Oselce | 1 | 336 504 Kč |
| Město Tachov | 1 | 130 121 Kč |
| Léčebné lázně Lázně Kynžvart | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LD stav s.r.o. | 9 | 6 644 647 Kč |