Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 13.12.2000 |
| IČO | 26418274 |
| Datová schránka | 7j6sefg |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 563 smluv za celkem 794 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
17,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 7 100 110 Kč |
| Technické služby | 1 | 777 486 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 100 309 Kč |
| Právní služby | 1 | 78 650 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 63 513 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 7 | 11 | 20 632 848 Kč |
| 7U s.r.o. | 16 | 6 725 311 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 18 888 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 7U s.r.o. | 14 | 20 651 736 Kč |
| SIMED s.r.o. | 2 | 4 489 269 Kč |
| HOMMELBY, s.r.o. | 1 | 1 282 116 Kč |
| SMART SBD s.r.o. | 1 | 262 011 Kč |
| A G R O M E T A L L s. r. o. | 2 | 186 582 Kč |
| INZEP CENTRUM, s.r.o. | 1 | 125 683 Kč |
| Nilfisk s.r.o. | 1 | 100 309 Kč |
| Mgr. Martin Šmeral, advokát | 1 | 78 650 Kč |
| Kartáče Souček, s.r.o. | 1 | 71 511 Kč |
| PŘEDVÝBĚR.CZ a.s. | 1 | 63 513 Kč |
| Radek Bednář | 1 | 42 350 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 23 317 Kč |
| CENTRA a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 1 | 0 Kč |
| TOM - computer, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 3 | 8 512 350 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 2 465 835 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 2 111 012 Kč |
| Pojišťovací služby | 16 | 1 577 700 Kč |
| Technické služby | 3 | 1 567 858 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 1 563 894 Kč |
| Právní služby | 3 | 1 103 520 Kč |
| Sociální služby | 1 | 1 094 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 1 088 758 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 1 079 014 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 709 665 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 696 540 Kč |
| Zemědělství | 4 | 395 168 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 381 150 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 144 904 Kč |
| Odpady | 1 | 125 985 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 124 467 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 92 671 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 67 760 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 7U s.r.o. | 63 | 14 078 026 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 12 565 850 Kč |
| Městská část Praha 7 | 12 | 8 139 551 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 2 307 325 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 2 | 0 Kč |
| POLIKLINIKA PRAHY 7 | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,28 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,28 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 3 | 137 909 852 Kč |
| Zemědělství | 9 | 26 218 641 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 6 | 13 376 550 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 4 955 514 Kč |
| Sociální služby | 1 | 4 473 183 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 2 738 348 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 30 | 2 077 052 Kč |
| Pojišťovací služby | 17 | 1 041 529 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 5 | 765 529 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 563 706 Kč |
| Odpady | 5 | 515 461 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 368 808 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 266 321 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 116 160 Kč |
| IT Hardware | 1 | 109 012 Kč |
| Právní služby | 1 | 48 400 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 3 220 Kč |
| Úklidové služby | 15 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 7 | 25 | 170 653 731 Kč |
| Úřad práce České republiky | 6 | 13 376 550 Kč |
| 7U s.r.o. | 45 | 10 663 319 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 7U s.r.o. | 33 | 184 030 281 Kč |
| HANES s.r.o. | 7 | 5 617 604 Kč |
| SMART SBD s.r.o. | 4 | 2 470 779 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 17 | 1 041 529 Kč |
| nakladače - minibagry.cz s.r.o. | 1 | 242 726 Kč |
| Crowe Advartis Audit s.r.o. | 1 | 217 800 Kč |
| QISO - MIRAIS, s.r.o. | 1 | 151 008 Kč |
| MgA. Ondřej Klíma | 1 | 150 000 Kč |
| HAITECO CZ s.r.o. | 1 | 116 938 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 109 012 Kč |
| WeDoIT.cz s.r.o. | 1 | 104 955 Kč |
| Vojtěch Kuchař | 1 | 98 555 Kč |
| 1 | 94 864 Kč | |
| VTslužby s.r.o. | 1 | 77 955 Kč |
| AUTOVIA s.r.o. | 1 | 69 575 Kč |
| Mgr. DAVID NOVÁK, advokát | 1 | 48 400 Kč |
| Radek Bednář | 2 | 48 400 Kč |
| Miluše Haufová | 1 | 3 220 Kč |
| FCC Česká republika, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,88 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 15 803 429 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 3 868 128 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 17 | 3 113 172 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 2 042 914 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 1 510 080 Kč |
| Pojišťovací služby | 14 | 1 092 325 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 1 042 294 Kč |
| Zemědělství | 3 | 785 286 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 699 380 Kč |
| Technické služby | 4 | 661 507 Kč |
| Odpady | 3 | 395 186 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 181 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 129 164 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 83 684 Kč |
| Kancelář | 1 | 74 536 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 67 760 Kč |
| Právní služby | 3 | 66 550 Kč |
| IT | 2 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 7 | 37 | 26 744 024 Kč |
| 7U s.r.o. | 42 | 9 853 475 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 1 510 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 7U s.r.o. | 41 | 28 329 492 Kč |
| TPC INDUSTRY CZECH REPUBLIC a.s. | 1 | 3 868 128 Kč |
| SMART SBD s.r.o. | 6 | 1 700 379 Kč |
| SMAŽÍK NORD s.r.o. | 1 | 1 042 294 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 13 | 1 016 937 Kč |
| CLA Advisory s.r.o. | 1 | 699 380 Kč |
| DAPESTAV Praha s.r.o. | 1 | 418 123 Kč |
| Jakub Kučera | 1 | 181 500 Kč |
| BauCar spol. s r.o. | 1 | 129 164 Kč |
| HANES s.r.o. | 1 | 83 684 Kč |
| Alem Consulting s.r.o. | 2 | 75 492 Kč |
| HAFYSO, s.r.o. | 1 | 74 536 Kč |
| SOFIS GRANT s.r.o. | 1 | 67 760 Kč |
| Mgr. DAVID NOVÁK, advokát | 1 | 66 550 Kč |
| Roman MAŠEK | 1 | 62 140 Kč |
| ATLAS consulting spol. s r.o. | 1 | 50 820 Kč |
| wflow.com Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Fox Legal s.r.o., advokátní kancelář | 1 | 0 Kč |
| CENTRA a.s. | 1 | 0 Kč |
| CLA Payroll s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| TOM - computer, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 9 | 22 469 041 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 4 105 444 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 2 191 867 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 1 272 960 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 1 228 938 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 1 089 000 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 5 | 661 814 Kč |
| Technické služby | 2 | 544 500 Kč |
| Odpady | 4 | 461 344 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 385 990 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 307 927 Kč |
| Pojišťovací služby | 17 | 304 539 Kč |
| Nábytek | 1 | 267 618 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 169 400 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 153 979 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 146 168 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 141 437 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 53 240 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 21 782 916 Kč |
| 7U s.r.o. | 49 | 7 823 809 Kč |
| Městská část Praha 7 | 18 | 7 098 295 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 1 272 960 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 74 748 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 7U s.r.o. | 24 | 30 353 367 Kč |
| Kärcher spol. s r. o. | 1 | 2 101 988 Kč |
| CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. | 1 | 1 089 000 Kč |
| SMART SBD s.r.o. | 2 | 1 060 592 Kč |
| HANES s.r.o. | 6 | 838 299 Kč |
| LAKSTAV PRAHA 5 s.r.o. | 2 | 713 648 Kč |
| AGROBAK CENTRUM s.r.o. | 1 | 385 990 Kč |
| BauCar spol. s r.o. | 4 | 375 300 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 17 | 304 539 Kč |
| STAVMAT STAVEBNINY a.s. | 1 | 248 186 Kč |
| Zahradní technika Čábelka s.r.o. | 1 | 169 900 Kč |
| SOFIS GRANT s.r.o. | 1 | 169 400 Kč |
| Jakub Kučera | 1 | 87 846 Kč |
| Vojtěch Kuchař | 1 | 81 433 Kč |
| Pražské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 53 240 Kč |
| Společenství vlastníků jednotek Přístavní 49 | 1 | 20 000 Kč |
| Společenství vlastníků Antonínská 424/8, Praha 7 | 1 | 0 Kč |
| M Dělnická, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BYTOSERVIS - NON STOP , s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CLA Advisory s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CLA Payroll s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| FCC Česká republika, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TOM - computer, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 71 | 37 841 930 Kč |
| Zemědělství | 4 | 21 037 564 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 15 742 466 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 3 435 600 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 2 251 768 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 29 | 2 230 980 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 816 750 Kč |
| Telekomunikační služby | 15 | 348 480 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 229 256 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 155 362 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 153 180 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 144 501 Kč |
| IT | 1 | 54 450 Kč |
| Právní služby | 1 | 2 420 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 7 | 13 | 39 997 219 Kč |
| 7U s.r.o. | 18 | 4 078 256 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 435 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 7U s.r.o. | 17 | 40 432 819 Kč |
| Kärcher spol. s r. o. | 1 | 2 251 768 Kč |
| CLA Advisory s.r.o. | 1 | 598 950 Kč |
| Pranet s.r.o. | 1 | 348 480 Kč |
| Grant Thornton Audit s.r.o. | 1 | 217 800 Kč |
| HANES s.r.o. | 1 | 155 362 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 5 | 144 501 Kč |
| ArtibaStav s.r.o. | 1 | 140 456 Kč |
| TOPENÁŘI Benešov s.r.o. | 1 | 88 800 Kč |
| Auto Palace Spořilov s.r.o. | 1 | 75 270 Kč |
| ATLAS consulting spol. s r.o. | 1 | 54 450 Kč |
| CEE Attorneys s.r.o., advokátní kancelář | 1 | 2 420 Kč |
| MultiSport Benefit, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| FCC Uhy, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,08 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 211 | 20 980 037 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 4 | 11 043 610 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 562 548 Kč |
| IT | 72 | 1 354 256 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 3 | 1 133 044 Kč |
| Pojišťovací služby | 16 | 923 699 Kč |
| Zemědělství | 3 | 523 082 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 423 500 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 417 450 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 240 451 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 113 026 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 60 500 Kč |
| Energie | 1 | 26 301 Kč |
| Zdravotní péče | 15 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 7 | 11 | 12 458 456 Kč |
| 7U s.r.o. | 35 | 4 983 301 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 417 450 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,41 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,85 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 185 | 1 980 670 455 Kč |
| Zemědělství | 455 | 1 042 700 272 Kč |
| Sociální služby | 30 | 82 886 745 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 36 578 300 Kč |
| Právní služby | 1 | 5 583 550 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 15 | 884 287 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 775 913 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 485 912 Kč |
| Energie | 16 | 417 149 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 3 | 310 177 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 231 570 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 223 915 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 183 226 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 88 410 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 82 206 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 79 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 7 | 22 | 90 768 213 Kč |
| 7U s.r.o. | 29 | 2 088 499 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 775 913 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 249 | 72 550 860 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 66 967 495 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 31 623 852 Kč |
| Stroje a zařízení | 29 | 16 820 452 Kč |
| Paliva a oleje | 19 | 16 400 945 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 1 865 336 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 11 | 852 468 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 235 950 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 140 591 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 98 401 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 83 330 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 7 | 7 | 98 747 248 Kč |
| 7U s.r.o. | 34 | 3 798 301 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 1 865 336 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 7U s.r.o. | 11 | 100 612 584 Kč |
| CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. | 5 | 1 154 945 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 11 | 852 468 Kč |
| HAITECO CZ s.r.o. | 1 | 459 800 Kč |
| JMT dodávky s.r.o. | 1 | 235 950 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 3 | 219 881 Kč |
| Univers Tech s.r.o. | 1 | 216 569 Kč |
| HOBBYCENTRUM Radotín s.r.o. | 1 | 160 215 Kč |
| HANES s.r.o. | 1 | 140 591 Kč |
| MaLa s.r.o. | 1 | 98 401 Kč |
| SMART SBD s.r.o. | 1 | 83 330 Kč |
| BauCar spol. s r.o. | 1 | 76 237 Kč |
| Papírenské zboží s.r.o. | 1 | 62 557 Kč |
| PONK,z.s. | 2 | 19 784 Kč |
| SUTA s.r.o. | 1 | 7 883 Kč |
| Společenství vlastníků domu Františka Křížka, č.p. 460, Praha 7 | 1 | 7 148 Kč |
| SUSHI v DUSHI s.r.o. | 1 | 2 541 Kč |
| APPI CZ a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 14,81 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,85 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 287 | 1 298 990 383 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 465 | 559 258 477 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 385 | 438 252 207 Kč |
| Stavebnictví | 508 | 142 671 463 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 71 | 119 576 017 Kč |
| Právní služby | 155 | 96 992 460 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 197 | 94 317 156 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 155 | 47 587 848 Kč |
| Osobní vozidla | 57 | 40 031 712 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 198 | 26 816 318 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 206 | 15 139 981 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 3 272 400 Kč |
| Služby závodních jídelen | 15 | 1 379 400 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 33 | 847 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 61 710 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 10 036 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 7 | 14 | 158 304 346 Kč |
| 7U s.r.o. | 27 | 9 542 385 Kč |
| Úřad práce České republiky | 7 | 1 924 868 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 6 | 61 710 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 7U s.r.o. | 28 | 160 475 147 Kč |
| BauCar spol. s r.o. | 2 | 3 888 940 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 10 | 2 012 409 Kč |
| Rocket Club, s.r.o. | 1 | 1 560 900 Kč |
| SMART SBD s.r.o. | 6 | 1 000 344 Kč |
| CLA Payroll s.r.o. | 1 | 629 200 Kč |
| Městská část Praha 7 | 1 | 193 876 Kč |
| MM-PRAHA s.r.o. | 1 | 184 223 Kč |
| HAFYSO, s.r.o. | 1 | 99 976 Kč |
| HANES s.r.o. | 1 | 88 173 Kč |
| CENTRA a.s. | 1 | 60 925 Kč |
| Společenství vlastníků Antonínská 424/8, Praha 7 | 1 | 10 036 Kč |
| MultiSport Benefit, s.r.o. | 1 | 7 260 Kč |
| Alena Kučerová | 1 | 0 Kč |