Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

HP Stavdesign s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 23.07.2001
IČO 26465825
Datová schránka kj4qktb

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u HP Stavdesign s.r.o.

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro HP Stavdesign s.r.o.

Všechny smlouvy: 99 smluv za celkem 117 mil. Kč;

2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 2 smlouvy za celkem 447 160 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026

Oblasti uzavřených smluv v 2026

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1358 160 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Armádní Servisní, příspěvková organizace39 522 160 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
HP Stavdesign s.r.o.39 522 160 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 17 smluv za celkem 29 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví218 951 696 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis6883 096 Kč
Elektricke stroje1296 450 Kč
Práce při dokončování budov196 400 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Armádní Servisní, příspěvková organizace1729 200 305 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
HP Stavdesign s.r.o.1729 200 305 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 17 smluv za celkem 36 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví231 463 552 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis144 374 000 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Armádní Servisní, příspěvková organizace1735 929 012 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
HP Stavdesign s.r.o.1735 929 012 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 15 smluv za celkem 24 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2023

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 6,67 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví75 345 914 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis51 640 000 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Armádní Servisní, příspěvková organizace1019 399 891 Kč
Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra23 502 937 Kč
Česká správa sociálního zabezpečení1968 000 Kč
Q-Facility a.s.2171 657 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
HP Stavdesign s.r.o.1524 042 485 Kč
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA2171 657 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 9 smluv za celkem 2 mil. Kč.
  • Celkem 11,1 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 11,11 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis61 410 019 Kč
Stavebnictví1322 169 Kč
Školení a kurzy10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Armádní Servisní, příspěvková organizace81 919 117 Kč
Střední odborná škola Jarov10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
HP Stavdesign s.r.o.91 919 117 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 10 smluv za celkem 10 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2021

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 10,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví26 412 597 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis53 178 748 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Armádní Servisní, příspěvková organizace98 973 402 Kč
Česká správa sociálního zabezpečení11 168 860 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
HP Stavdesign s.r.o.1010 142 262 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 7 smluv za celkem 7 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví56 673 796 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis2431 647 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Armádní Servisní, příspěvková organizace77 105 442 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
HP Stavdesign s.r.o.77 105 442 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 6 smluv za celkem 3 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví42 802 358 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis2184 600 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Armádní Servisní, příspěvková organizace62 986 958 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
HP Stavdesign s.r.o.62 986 958 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 8 smluv za celkem 3 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví32 769 310 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis3324 371 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Armádní Servisní, příspěvková organizace83 239 540 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
HP Stavdesign s.r.o.83 239 540 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis431124 621 982 Kč
Stavebnictví2839 767 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Armádní Servisní, příspěvková organizace41 256 060 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
HP Stavdesign s.r.o.41 256 060 Kč



}