Soukromá firma. Spolek.
| Založeno | 02.11.2001 |
| IČO | 26547970 |
| Datová schránka | dmign7n |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 28 smluv za celkem 13 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 746 000 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní klub Hala Lužiny z.s. | 2 | 842 800 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 842 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 842 000 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní klub Hala Lužiny z.s. | 2 | 963 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 941 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 84 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 941 000 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 1 | 84 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní klub Hala Lužiny z.s. | 2 | 1 025 700 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 31 | 3 085 500 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 1 070 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 302 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 1 070 000 Kč |
| Městská část Praha 13 | 1 | 302 500 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní klub Hala Lužiny z.s. | 4 | 1 433 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 968 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 840 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 36 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 13 | 1 | 968 000 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 840 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 36 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní klub Hala Lužiny z.s. | 3 | 1 844 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 580 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 580 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní klub Hala Lužiny z.s. | 1 | 580 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 6 | 2 233 358 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 103 727 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 5 | 1 570 247 Kč |
| Městská část Praha 13 | 2 | 766 838 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 0 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní klub Hala Lužiny z.s. | 9 | 2 337 085 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
| Pražské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 41 | 13 539 900 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 1 037 273 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 726 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 13 | 2 | 1 560 900 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní klub Hala Lužiny z.s. | 3 | 1 560 900 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 1 | 306 130 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 234 740 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 13 | 2 | 540 870 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 13 | 2 | 540 870 Kč |
| Sportovní klub Hala Lužiny z.s. | 2 | 540 870 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 141 | 76 848 980 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 2 178 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní klub Hala Lužiny z.s. | 1 | 2 178 000 Kč |