Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 05.02.2003 |
| IČO | 26753421 |
| Datová schránka | u9sraab |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 151 smluv za celkem 98 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Týnec nad Sázavou | 2 | 423 058 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BENESOLAR s.r.o. | 2 | 423 058 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 4 812 045 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 7 | 3 071 318 Kč |
| Město Týnec nad Sázavou | 3 | 1 558 568 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 2 | 182 158 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BENESOLAR s.r.o. | 12 | 4 812 045 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 20 | 13 772 450 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 426 782 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Týnec nad Sázavou | 8 | 15 333 458 Kč |
| Ministerstvo obrany | 10 | 4 586 971 Kč |
| Rehabilitační ústav Kladruby | 3 | 1 801 168 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 3 | 344 617 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BENESOLAR s.r.o. | 24 | 22 066 214 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 6 042 885 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Týnec nad Sázavou | 5 | 4 185 338 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 3 | 1 460 325 Kč |
| Ministerstvo obrany | 6 | 1 179 765 Kč |
| Rehabilitační ústav Kladruby | 1 | 601 902 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BENESOLAR s.r.o. | 15 | 7 427 330 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 5 318 318 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 75 636 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 9 | 5 393 954 Kč |
| Město Týnec nad Sázavou | 1 | 2 332 904 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BENESOLAR s.r.o. | 10 | 7 726 858 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 18 870 721 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 7 | 1 420 971 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 19 | 17 708 641 Kč |
| Město Týnec nad Sázavou | 3 | 2 601 739 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 4 | 718 358 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BENESOLAR s.r.o. | 27 | 21 028 738 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 13 893 294 Kč |
| Zemědělství | 1 | 119 071 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 19 | 13 905 243 Kč |
| Ministerstvo financí | 1 | 107 121 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BENESOLAR s.r.o. | 20 | 14 012 365 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 5 674 285 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 12 | 4 846 645 Kč |
| Ministerstvo financí | 1 | 827 640 Kč |
| Město Týnec nad Sázavou | 1 | 214 951 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BENESOLAR s.r.o. | 14 | 5 889 236 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 5 793 529 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 9 | 5 793 529 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BENESOLAR s.r.o. | 9 | 5 793 529 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 5 300 494 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 10 | 5 007 185 Kč |
| Rehabilitační ústav Kladruby | 1 | 293 309 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BENESOLAR s.r.o. | 11 | 5 300 494 Kč |