Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 24.02.2003 |
| IČO | 26758334 |
| Datová schránka | yqf4kg8 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 31 smluv za celkem 24 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 47 190 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 1 699 208 Kč |
| 4-Majetková, a.s. | 1 | 47 190 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVOKONTROL s.r.o. | 2 | 1 746 398 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 216 467 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 216 467 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVOKONTROL s.r.o. | 1 | 216 467 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 572 144 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 2 572 144 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVOKONTROL s.r.o. | 1 | 2 572 144 Kč |
| NDCON s.r.o. | 1 | 2 572 144 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVOKONTROL s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 301 387 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 301 387 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVOKONTROL s.r.o. | 2 | 301 387 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 215 380 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 215 380 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVOKONTROL s.r.o. | 2 | 215 380 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 12 167 435 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 73 023 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 5 | 12 043 833 Kč |
| Domov pro seniory Malešice | 1 | 114 345 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 82 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVOKONTROL s.r.o. | 7 | 12 240 458 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 4 370 520 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 2 606 340 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 1 764 180 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVOKONTROL s.r.o. | 5 | 4 370 520 Kč |
| Garnets Consulting a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 860 068 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 65 340 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Karlova | 1 | 1 764 180 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 5 | 810 458 Kč |
| Domov pro seniory Malešice | 1 | 114 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVOKONTROL s.r.o. | 7 | 2 689 588 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 19 | 2 329 731 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 179 806 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Karlova | 1 | 1 499 553 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 179 806 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVOKONTROL s.r.o. | 3 | 1 679 359 Kč |