Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 14.04.2003 |
| IČO | 26775816 |
| Datová schránka | mmhky9r |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 50 smluv za celkem 80 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká exportní banka, a.s. | 1 | 117 443 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Canadian Medical s.r.o. | 1 | 117 443 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 1 | 96 800 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní muzeum | 1 | 96 800 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 0 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 1 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Canadian Medical s.r.o. | 5 | 96 800 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 10 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Bulovka | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Canadian Medical s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav pro péči o matku a dítě | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Canadian Medical s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní péče | 14 | 61 255 600 Kč |
| Právní služby | 20 | 1 566 038 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 3 | 21 175 000 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 2 | 605 000 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 | 153 912 Kč |
| Canadian Medical s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Canadian Medical s.r.o. | 6 | 21 933 912 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní péče | 11 | 7 432 380 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 7 | 7 139 000 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 2 | 199 000 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 94 380 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Canadian Medical s.r.o. | 11 | 7 432 380 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní péče | 19 | 40 652 976 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 7 | 35 646 600 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 2 | 264 277 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 1 | 200 000 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 148 830 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 | 0 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Canadian Medical s.r.o. | 13 | 36 259 707 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 847 000 Kč |
| Zdravotní péče | 5 | 391 281 Kč |
| Pojišťovací služby | 10 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Na Homolce | 1 | 847 000 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 | 195 149 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 2 | 192 632 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 1 | 3 500 Kč |
| Český metrologický institut | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Canadian Medical s.r.o. | 7 | 1 238 281 Kč |