Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 10.11.2003 |
| IČO | 26820706 |
| Datová schránka | trny8dw |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 184 smluv za celkem 1 mld. Kč;
10 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 12 | 30 921 142 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 1 | 281 318 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAROUTE s.r.o. | 13 | 31 202 459 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 23 | 187 752 353 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 9 | 22 026 568 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 13 302 776 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 560 230 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 40 | 296 639 285 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 4 803 700 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 2 | 2 513 451 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 2 | 189 244 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAROUTE s.r.o. | 45 | 304 145 680 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 72 030 487 Kč |
| Dary a dotace | 31 | 68 090 250 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 5 | 10 917 028 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 17 | 82 104 742 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 5 131 428 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 1 | 256 754 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAROUTE s.r.o. | 20 | 87 492 924 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 8 | 39 862 062 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 17 | 13 451 296 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 2 350 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 38 469 612 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 24 | 19 395 597 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 1 350 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAROUTE s.r.o. | 31 | 59 215 309 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 17,65 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 11 | 38 232 738 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 13 321 415 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 1 210 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 10 | 39 170 875 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 7 989 775 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 2 | 3 446 414 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 1 210 000 Kč |
| Letecké služby Hradec Králové a.s. | 1 | 947 089 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAROUTE s.r.o. | 17 | 52 764 153 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 51 603 025 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 10 | 44 317 762 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 1 274 009 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 115 090 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 11 | 94 859 617 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 3 | 2 450 269 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAROUTE s.r.o. | 15 | 97 309 886 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úklidové služby | 7 | 60 493 488 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 40 645 802 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 7 | 39 574 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 8 | 74 092 426 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 3 | 54 123 443 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 6 127 926 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAROUTE s.r.o. | 13 | 134 343 795 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 126 385 014 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 11 772 864 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 177 144 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 136 503 881 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 1 321 247 Kč |
| Letecké služby Hradec Králové a.s. | 1 | 332 750 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 177 144 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAROUTE s.r.o. | 10 | 138 335 023 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 266 | 1 034 511 065 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 101 | 74 767 651 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 71 826 378 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 9 | 59 700 121 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 12 006 225 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 993 204 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 120 032 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAROUTE s.r.o. | 13 | 72 819 582 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 49 047 781 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 49 047 781 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAROUTE s.r.o. | 7 | 49 047 781 Kč |