Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 09.06.2004 |
| IČO | 26835037 |
| Datová schránka | 4rd74cn |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 15 smluv za celkem 2 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VOP CZ, s.p. | 3 | 445 280 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gengela, s.r.o. | 4 | 445 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 24 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gengela, s.r.o. | 1 | 24 200 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 60 500 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 91 365 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 60 500 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gengela, s.r.o. | 3 | 151 865 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 75 340 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 75 340 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gengela, s.r.o. | 1 | 75 340 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Přírodní zdroje | 2 | 219 470 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VOP CZ, s.p. | 2 | 219 470 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gengela, s.r.o. | 4 | 219 470 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 77 367 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gengela, s.r.o. | 2 | 77 367 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 96 320 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gengela, s.r.o. | 1 | 96 320 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 960 410 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 10 | 795 310 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 181 016 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 960 410 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 181 016 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 117 249 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gengela, s.r.o. | 3 | 1 258 675 Kč |