Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 21.01.2005 |
| IČO | 26852195 |
| Datová schránka | 55c5ww2 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 81 smluv za celkem 9 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 78 638 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FAST Integration, s.r.o. | 1 | 78 638 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské služby Rýmařov, s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 116 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FAST Integration, s.r.o. | 2 | 600 160 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 2 | 898 728 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 150 115 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské služby Rýmařov, s.r.o. | 4 | 1 508 235 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 155 393 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 150 115 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| VaK Bruntál a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FAST Integration, s.r.o. | 10 | 1 813 743 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 133 083 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 85 174 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské služby Rýmařov, s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 133 083 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 85 174 Kč |
| VaK Bruntál a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FAST Integration, s.r.o. | 4 | 702 257 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 190 474 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 148 830 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 92 521 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 73 128 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 190 474 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 92 521 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 83 490 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 73 128 Kč |
| Městské služby Rýmařov, s.r.o. | 1 | 65 340 Kč |
| VaK Bruntál a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FAST Integration, s.r.o. | 7 | 504 953 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 21 | 1 972 300 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 317 653 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 74 640 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 13 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské služby Rýmařov, s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 3 | 317 653 Kč |
| Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace | 1 | 74 640 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FAST Integration, s.r.o. | 8 | 876 293 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 11 | 731 280 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 434 906 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské služby Rýmařov, s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 434 906 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 60 984 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FAST Integration, s.r.o. | 5 | 979 890 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 623 609 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 3 | 623 609 Kč |
| Městské služby Rýmařov, s.r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FAST Integration, s.r.o. | 4 | 805 109 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 1 | 363 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 195 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy města Olomouce, a.s. | 1 | 363 000 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 195 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FAST Integration, s.r.o. | 2 | 558 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 22 | 2 213 155 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 30 | 717 210 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 203 885 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 625 598 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 30 | 531 695 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 200 000 Kč |
| Městské služby Rýmařov, s.r.o. | 1 | 102 850 Kč |
| Technické služby Uničov, spol. s r.o. | 1 | 96 692 Kč |
| Lesy města Olomouce, a.s. | 1 | 41 077 Kč |
| Město Jeseník | 1 | 13 020 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FAST Integration, s.r.o. | 37 | 1 610 932 Kč |