Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 11.05.2005 |
| IČO | 26859734 |
| Datová schránka | 977vn2f |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 58 smluv za celkem 110 mil. Kč;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 500 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 500 000 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TAXLES, s.r.o. | 2 | 500 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 4 | 13 200 818 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 2 | 484 484 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 250 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 11 015 840 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 4 | 2 184 978 Kč |
| Město Kaplice | 1 | 484 484 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 250 000 Kč |
| Střední škola zemědělská, Přerov, Osmek 47 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TAXLES, s.r.o. | 8 | 13 935 302 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 4 | 7 033 855 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 4 | 7 033 855 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TAXLES, s.r.o. | 4 | 7 033 855 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 3 | 17 455 823 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 14 038 420 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 3 428 293 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TAXLES, s.r.o. | 4 | 17 466 713 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 2 | 628 900 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 42 027 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 3 | 670 927 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TAXLES, s.r.o. | 3 | 670 927 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 8 | 19 798 367 Kč |
| Dary a dotace | 32 | 9 638 950 Kč |
| Textilie | 1 | 330 887 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 16 553 221 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 6 | 3 394 533 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 1 990 450 Kč |
| Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 181 500 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 148 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TAXLES, s.r.o. | 11 | 22 268 204 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 2 | 2 708 708 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 2 325 776 Kč |
| Statutární město Přerov | 1 | 382 932 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TAXLES, s.r.o. | 2 | 2 708 708 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 4 | 18 596 172 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 4 | 18 596 172 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TAXLES, s.r.o. | 4 | 18 596 172 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 7 | 11 563 049 Kč |
| Textilie | 2 | 408 980 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 7 | 11 808 679 Kč |
| Město Zábřeh | 2 | 163 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TAXLES, s.r.o. | 9 | 11 972 029 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 349 | 924 610 535 Kč |
| Textilie | 32 | 7 740 322 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 31 | 5 314 233 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 10 | 12 473 751 Kč |
| Statutární město Opava | 2 | 2 670 647 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TAXLES, s.r.o. | 12 | 15 144 398 Kč |