Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 26.08.2003 |
| IČO | 26903920 |
| Datová schránka | efsizt2 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 38 smluv za celkem 13 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Kyjov, příspěvková organizace | 1 | 98 799 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LOMAX & Co s.r.o. | 1 | 98 799 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 553 133 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 354 279 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 154 400 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 136 815 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský | 1 | 1 383 454 Kč |
| Domov pro seniory Hustopeče, příspěvková organizace | 1 | 553 133 Kč |
| Střední škola Slavkov – Austerlitz, příspěvková organizace | 1 | 354 279 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 154 400 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 136 815 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LOMAX & Co s.r.o. | 5 | 2 582 080 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 1 383 454 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 329 668 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 108 017 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 98 910 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 96 608 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský | 1 | 1 383 454 Kč |
| Střední škola Slavkov – Austerlitz, příspěvková organizace | 1 | 329 668 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 108 017 Kč |
| Technické muzeum v Brně | 1 | 98 910 Kč |
| Vyšší odborná škola a střední škola Boskovice, příspěvková organizace | 1 | 96 608 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LOMAX & Co s.r.o. | 6 | 2 016 656 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 21 | 1 368 147 Kč |
| Práce při dokončování budov | 11 | 1 182 064 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 241 731 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 227 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 457 719 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Brno, Bosonožské nám. 44, příspěvková organizace | 1 | 354 895 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 326 613 Kč |
| Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace | 1 | 227 700 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LOMAX & Co s.r.o. | 6 | 1 366 927 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 21 | 9 611 999 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 735 613 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 193 788 Kč |
| Technické služby | 1 | 54 247 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 | 2 772 527 Kč |
| Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace | 1 | 449 209 Kč |
| Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace | 1 | 193 788 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 149 915 Kč |
| Český metrologický institut | 1 | 136 489 Kč |
| Psychiatrická nemocnice Brno | 1 | 54 247 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LOMAX & Co s.r.o. | 6 | 3 756 176 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 1 346 974 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 131 292 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 | 1 346 974 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace | 1 | 131 292 Kč |
| Základní škola, Brno, Labská 27, příspěvková organizace | 1 | 94 704 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LOMAX & Co s.r.o. | 3 | 1 572 970 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 97 933 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Mikulov, příspěvková organizace | 1 | 97 933 Kč |
| Město Pelhřimov | 1 | 68 108 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LOMAX & Co s.r.o. | 3 | 166 041 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Slavkov u Brna | 1 | 548 032 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LOMAX & Co s.r.o. | 1 | 548 032 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 72 | 17 437 639 Kč |
| Školení a kurzy | 51 | 8 240 978 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 11 | 243 210 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 243 210 Kč |
| Česká agentura na podporu obchodu | 1 | 96 800 Kč |
| Gymnázium a střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 89 014 Kč |
| Vodovody a kanalizace Hodonín, a.s. | 1 | 88 044 Kč |
| Obec Ladná | 1 | 76 384 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LOMAX & Co s.r.o. | 5 | 593 452 Kč |