Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 08.12.2003 |
| IČO | 26913216 |
| Datová schránka | yrh3uzt |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 1076 smluv za celkem 7 mld. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
35 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
15,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 12 100 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 3 366 305 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 63 041 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 2 378 676 015 Kč |
| PPF banka a.s. | 2 | 12 100 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 16 | 6 638 511 Kč |
| Město Uherský Brod | 1 | 846 118 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 1 | 143 197 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 63 041 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 6 | 2 391 828 371 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 2 378 676 015 Kč |
| Správa a údržba silnic Kroměřížska, s.r.o. | 1 | 2 378 676 015 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 2 378 676 015 Kč |
| STRABAG a.s. | 1 | 3 366 305 Kč |
| Epoxfloor UH s.r.o. | 1 | 779 425 Kč |
| GreenMech, s.r.o. | 1 | 739 431 Kč |
| LP projekce s.r.o. | 1 | 701 800 Kč |
| TECHFLOOR s. r. o. | 1 | 318 835 Kč |
| Veacom s.r.o. | 2 | 238 128 Kč |
| TRADIX UH,a.s. | 1 | 128 306 Kč |
| Radek Keňo | 1 | 128 284 Kč |
| KOVOSTEEL Recycling, s.r.o. | 1 | 104 060 Kč |
| LUKROM, spol. s r.o. | 1 | 73 292 Kč |
| BestDrive Czech Republic s.r.o. | 1 | 60 645 Kč |
| 24330591 | 1 | 0 Kč |
| ADEKO CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Redland s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TRADIX REALIZACE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,90 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 14 972 540 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 10 655 930 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 5 687 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 4 041 400 Kč |
| Zemědělství | 2 | 3 561 030 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 3 143 580 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 2 741 570 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 2 425 293 Kč |
| Osobní vozidla | 4 | 2 269 660 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 11 | 2 249 962 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 1 511 841 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 724 233 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 524 243 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 369 050 Kč |
| Energie | 2 | 133 100 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 46 | 53 057 421 Kč |
| PPF banka a.s. | 2 | 6 062 946 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 20 | 4 607 310 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 4 494 000 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 1 297 362 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 1 | 210 661 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 2 | 133 100 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,80 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 22 | 39 207 707 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 24 | 16 816 264 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 8 681 750 Kč |
| Osobní vozidla | 10 | 7 424 300 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 4 728 839 Kč |
| Energie | 1 | 2 788 498 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 7 | 2 100 947 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 1 144 055 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 1 051 230 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 938 234 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 15 | 523 567 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 484 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 459 800 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 160 770 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 89 722 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 0 Kč |
| Technické služby | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Písky a jíly | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 844 619 993 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 103 | 44 247 369 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 13 | 8 941 755 Kč |
| Město Kyjov | 1 | 2 000 125 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 762 300 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 394 400 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,90 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 6 | 52 938 835 Kč |
| Stavebnictví | 17 | 41 826 532 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 16 223 438 Kč |
| Písky a jíly | 3 | 14 520 000 Kč |
| Úklidové služby | 3 | 10 817 400 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 7 574 600 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 5 710 607 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 5 082 000 Kč |
| Osobní vozidla | 4 | 2 397 038 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 25 | 2 253 125 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 1 143 655 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 090 815 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 817 303 Kč |
| Zemědělství | 5 | 672 942 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 4 | 637 847 Kč |
| Právní služby | 1 | 363 000 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 307 098 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 161 015 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 145 200 Kč |
| Nábytek | 1 | 127 500 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 72 523 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 88 | 113 715 418 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 52 526 600 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 9 | 8 354 176 Kč |
| Obce pro Baťův kanál | 2 | 3 040 695 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 2 740 244 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 2 214 300 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 762 300 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 72 346 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,85 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,13 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 1 626 213 783 Kč |
| Technické služby | 7 | 70 784 369 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 9 | 28 588 232 Kč |
| Písky a jíly | 4 | 17 817 250 Kč |
| Osobní vozidla | 5 | 10 761 923 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 10 075 547 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 9 086 737 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 4 840 000 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 3 | 3 979 380 Kč |
| Nábytek | 27 | 3 440 225 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 3 254 900 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 5 | 1 093 801 Kč |
| Odpady | 2 | 792 623 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 573 535 Kč |
| Zemědělství | 1 | 367 835 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 365 922 Kč |
| Energie | 1 | 363 000 Kč |
| Právní služby | 1 | 363 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 217 800 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 210 132 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 192 748 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 24 | 121 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 121 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 84 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 8 | 1 608 335 413 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 103 | 187 221 090 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 69 131 173 Kč |
| Obec Ořechov | 2 | 2 968 038 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 1 971 726 Kč |
| Město Kyjov | 1 | 1 088 584 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,12 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,49 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,12 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 70 | 122 016 400 Kč |
| Stavebnictví | 18 | 49 304 423 Kč |
| Písky a jíly | 3 | 21 538 000 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 4 | 12 947 899 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 8 634 202 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 5 544 170 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 3 606 434 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 3 098 810 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 2 363 257 Kč |
| Osobní vozidla | 4 | 1 815 546 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 1 459 260 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 1 010 386 Kč |
| Technické služby | 2 | 796 180 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 792 913 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 636 878 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 6 | 434 535 Kč |
| Energie | 1 | 242 000 Kč |
| Právní služby | 1 | 242 000 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 241 618 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 164 318 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 92 298 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 70 | 109 722 583 Kč |
| Obec Ořechov | 2 | 5 798 565 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 10 | 2 746 712 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 2 222 830 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 765 441 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 227 480 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 1 | 121 000 Kč |
| Sociální služby Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 1 | 104 665 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 61 931 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,25 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,75 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 16 816 862 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 7 200 226 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 3 | 6 505 644 Kč |
| Technické služby | 3 | 3 751 000 Kč |
| Písky a jíly | 1 | 3 630 000 Kč |
| Osobní vozidla | 5 | 2 666 024 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 2 662 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 8 | 1 325 723 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 149 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 1 065 960 Kč |
| IT | 1 | 865 150 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 850 630 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 566 159 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 469 129 Kč |
| Odpady | 1 | 302 500 Kč |
| Energie | 1 | 121 000 Kč |
| Právní služby | 1 | 121 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 81 070 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 66 550 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 62 | 43 311 599 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 3 | 3 844 296 Kč |
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 1 | 3 581 848 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 3 471 986 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 9 | 1 954 318 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 402 579 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,81 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,72 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 8 | 1 207 006 152 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 97 | 73 785 096 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 8 168 293 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 7 | 5 715 854 Kč |
| Město Uherský Brod | 1 | 297 553 Kč |
| Zlínský kraj | 3 | 132 725 Kč |
| Obec Ořechov | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 6 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
57 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 34,97 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,84 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 129 | 81 001 837 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 2 477 475 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 1 600 201 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 1 | 1 137 361 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 3 | 899 558 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 621 940 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 521 019 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 24 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
57 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 44,19 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,55 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,78 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Písky a jíly | 302 | 1 416 109 585 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 369 | 1 052 611 393 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 259 | 185 896 461 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 93 | 108 731 483 Kč |
| Energie | 300 | 93 635 260 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 93 | 55 910 470 Kč |
| Bankovní formality, ceníky, VOP | 47 | 42 148 535 Kč |
| Stavebnictví | 44 | 27 294 964 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 9 515 727 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 8 | 8 406 757 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 4 053 500 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 1 512 500 Kč |
| Telekomunikační služby | 691 | 1 391 500 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 1 314 347 Kč |
| Technické služby | 11 | 1 046 577 Kč |
| Paliva a oleje | 47 | 194 021 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 70 | 0 Kč |
| Zemědělství | 7 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 104 | 49 299 894 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 14 | 11 525 996 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 3 | 2 156 386 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 734 999 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 604 015 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 252 793 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 1 | 109 000 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 68 063 Kč |
| Město Uherský Brod | 3 | 0 Kč |