Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 17.03.2004 |
| IČO | 26921677 |
| Datová schránka | bbi4hjh |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 114 smluv za celkem 1 mld. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 1 | 94 376 703 Kč |
| Domov Božice, příspěvková organizace | 1 | 325 434 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 93 837 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVIMAL s.r.o. | 3 | 94 795 974 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 560 384 378 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 160 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Atavin advice s.r.o. | 8 | 500 914 404 Kč |
| Ministerstvo obrany | 3 | 59 469 975 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 347 291 Kč |
| Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace | 1 | 160 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVIMAL s.r.o. | 13 | 560 891 670 Kč |
| BuranTeatr z.ú. | 8 | 500 914 404 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 361 273 173 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 8 | 1 625 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 481 656 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Atavin advice s.r.o. | 6 | 313 013 929 Kč |
| Ministerstvo obrany | 6 | 46 682 353 Kč |
| Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova, příspěvková organizace | 3 | 1 320 393 Kč |
| Jihomoravský kraj | 2 | 966 754 Kč |
| Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace | 2 | 665 500 Kč |
| Domov mládeže a zařízení školního stravování Brno, příspěvková organizace | 1 | 358 192 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVIMAL s.r.o. | 20 | 363 007 122 Kč |
| BuranTeatr z.ú. | 5 | 272 370 042 Kč |
| Tělocvičná jednota Sokol Brno I | 1 | 40 643 887 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 14 303 651 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 7 | 13 529 550 Kč |
| Jihomoravský kraj | 3 | 617 086 Kč |
| Domov Božice, příspěvková organizace | 1 | 221 540 Kč |
| Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova, příspěvková organizace | 1 | 164 587 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVIMAL s.r.o. | 12 | 14 532 764 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 49 902 904 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 5 | 48 186 088 Kč |
| Domov Božice, příspěvková organizace | 2 | 1 344 984 Kč |
| Jihomoravský kraj | 2 | 250 854 Kč |
| Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova, příspěvková organizace | 1 | 237 828 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVIMAL s.r.o. | 10 | 50 019 753 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 18,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 33 039 688 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 8 | 3 336 595 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 131 160 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 8 | 26 178 565 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 7 079 852 Kč |
| Domov Božice, příspěvková organizace | 4 | 4 046 915 Kč |
| Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova, příspěvková organizace | 1 | 832 665 Kč |
| Ústav přístrojové techniky AV ČR, v. v. i. | 1 | 131 160 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVIMAL s.r.o. | 16 | 38 269 156 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 20 911 292 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hustopeče | 5 | 15 576 897 Kč |
| Ministerstvo obrany | 6 | 4 371 755 Kč |
| Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova, příspěvková organizace | 2 | 1 195 747 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVIMAL s.r.o. | 13 | 21 144 399 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 19 835 594 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hustopeče | 4 | 9 774 759 Kč |
| Ministerstvo obrany | 4 | 8 343 394 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 620 695 Kč |
| Domov Božice, příspěvková organizace | 1 | 568 252 Kč |
| Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova, příspěvková organizace | 1 | 528 494 Kč |
| Domov mládeže a zařízení školního stravování Brno, příspěvková organizace | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVIMAL s.r.o. | 12 | 19 932 394 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 3 088 967 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 25 921 154 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 546 563 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hustopeče | 1 | 15 392 877 Kč |
| Ministerstvo obrany | 3 | 5 917 899 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 2 | 3 949 753 Kč |
| Domov mládeže a zařízení školního stravování Brno, příspěvková organizace | 1 | 602 723 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 546 563 Kč |
| Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace | 1 | 57 902 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVIMAL s.r.o. | 9 | 26 467 717 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 2 820 508 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 8 624 592 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 2 | 7 745 804 Kč |
| Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova, příspěvková organizace | 2 | 878 788 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVIMAL s.r.o. | 4 | 8 624 592 Kč |