Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 16.06.2003 |
| IČO | 27064701 |
| Datová schránka | mxz5ifk |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 47 smluv za celkem 17 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 519 695 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 133 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 2 | 652 795 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SV Real s.r.o. | 2 | 652 795 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 12 | 6 139 540 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 307 340 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 2 | 730 235 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SV Real s.r.o. | 2 | 730 235 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 841 616 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 690 148 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 6 | 1 906 077 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SV Real s.r.o. | 6 | 1 906 077 Kč |
| PUDIS a.s. | 6 | 1 906 077 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 713 803 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 2 | 653 061 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 60 742 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SV Real s.r.o. | 3 | 713 803 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 995 515 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 961 527 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 684 255 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 231 691 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 166 980 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 6 | 2 790 175 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 3 | 249 792 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SV Real s.r.o. | 9 | 3 039 968 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 803 440 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 685 768 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 5 | 1 232 179 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 257 028 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SV Real s.r.o. | 7 | 1 489 208 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 821 106 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 658 543 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 6 | 1 479 649 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SV Real s.r.o. | 6 | 1 479 649 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 179 | 37 067 444 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 726 997 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 4 | 2 136 934 Kč |
| Gymnázium, Praha 9, Českolipská 373 | 1 | 75 504 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SV Real s.r.o. | 5 | 2 212 438 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 167 | 59 184 936 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 2 359 500 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 1 067 220 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 533 610 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 2 359 500 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 5 | 2 134 440 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 533 610 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SV Real s.r.o. | 7 | 5 027 550 Kč |