Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí 4 podřízené subjekty.
| Založeno | 27.08.2003 |
| IČO | 27079333 |
| Datová schránka | pay9q45 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 79 smluv za celkem 16 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 959 600 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 726 000 Kč |
| Zdravotnictví | 4 | 233 530 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 2 | 113 135 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 2 | 1 959 600 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 726 000 Kč |
| Ostravská univerzita | 1 | 205 700 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 1 | 135 520 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 1 | 113 135 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 1 | 96 800 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 1 210 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Písek, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VALUE OUTCOMES s.r.o. | 10 | 3 237 965 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 13 | 10 802 880 Kč |
| Zdravotnictví | 7 | 356 950 Kč |
| Leciva | 1 | 108 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Karlova | 2 | 2 816 880 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 234 740 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 122 210 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 108 900 Kč |
| Fakultní nemocnice Bulovka | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 1 | 0 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VALUE OUTCOMES s.r.o. | 10 | 3 282 730 Kč |
| Fresenius Kabi s.r.o. | 1 | 108 900 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 23 | 1 353 385 Kč |
| Zdravotnictví | 6 | 448 305 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 399 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Karlova | 1 | 399 300 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 211 750 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 1 | 182 105 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 1 | 108 900 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 1 | 54 450 Kč |
| Karlovarská krajská nemocnice a.s. | 1 | 0 Kč |
| VALUE OUTCOMES s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VALUE OUTCOMES s.r.o. | 7 | 956 505 Kč |
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 1 | 974 050 Kč |
| Leciva | 1 | 48 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Institut klinické a experimentální medicíny | 1 | 974 050 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 1 | 48 400 Kč |
| Revmatologický ústav | 1 | 0 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VALUE OUTCOMES s.r.o. | 4 | 1 022 450 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 7 | 2 863 891 Kč |
| Leciva | 1 | 85 895 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Institut klinické a experimentální medicíny | 1 | 2 000 130 Kč |
| Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno | 1 | 421 721 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 176 435 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 134 925 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 130 680 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 1 | 85 895 Kč |
| Revmatologický ústav | 1 | 0 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VALUE OUTCOMES s.r.o. | 9 | 2 949 787 Kč |
| Chiesi CZ s.r.o. | 1 | 176 435 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 7 | 980 100 Kč |
| Leciva | 1 | 980 100 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 2 | 1 960 200 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VALUE OUTCOMES s.r.o. | 10 | 1 960 200 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 46,15 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 11 | 673 889 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 2 | 91 358 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 2 | 395 452 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 2 | 170 100 Kč |
| Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno | 1 | 86 258 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 1 | 72 600 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 1 | 40 838 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 0 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VALUE OUTCOMES s.r.o. | 13 | 765 247 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 2 | 199 650 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 41,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 45 | 13 456 250 Kč |
| Zdravotnictví | 9 | 1 393 828 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 24 | 1 171 555 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 484 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 1 | 484 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 2 | 408 617 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 2 | 135 428 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 1 | 48 400 Kč |
| Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno | 2 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 0 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VALUE OUTCOMES s.r.o. | 12 | 1 560 445 Kč |
| Biogen (Czech Republic) s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |