Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 17.12.2003 |
| IČO | 27110346 |
| Datová schránka | jyd4wzr |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 37 smluv za celkem 7 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 203 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ST SERVIS s.r.o. | 1 | 250 687 Kč |
| SPORTES Svitavy s.r.o. | 1 | 203 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROBALNEO s.r.o. | 2 | 453 967 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 2 | 240 029 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ST SERVIS s.r.o. | 1 | 225 133 Kč |
| Slatinné lázně Třeboň s.r.o. | 1 | 174 240 Kč |
| Lounská správa plaveckých areálů, příspěvková organizace | 1 | 118 000 Kč |
| Tělovýchovná zařízení města Tábora s.r.o. | 1 | 65 789 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROBALNEO s.r.o. | 4 | 583 162 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 312 180 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Šternberská sportovní s.r.o. | 1 | 312 180 Kč |
| Tělovýchovná zařízení města Tábora s.r.o. | 1 | 237 992 Kč |
| SPORTARÉNA TEPLICE příspěvková organizace | 1 | 201 949 Kč |
| SPORTES Svitavy s.r.o. | 1 | 193 298 Kč |
| CPA DELFÍN, příspěvková organizace | 1 | 156 460 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROBALNEO s.r.o. | 5 | 1 101 879 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 221 672 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 169 400 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 150 615 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ST SERVIS s.r.o. | 1 | 221 672 Kč |
| Město Rokycany | 1 | 169 568 Kč |
| Služby města Jindřichův Hradec s.r.o. | 1 | 169 400 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 150 615 Kč |
| Správa městských sportovišť Kolín, a.s. | 1 | 110 473 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROBALNEO s.r.o. | 5 | 821 728 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 1 | 202 588 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace | 1 | 202 588 Kč |
| Tělovýchovná zařízení města Tábora s.r.o. | 1 | 200 104 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | 171 297 Kč |
| PAP PARDUBICE o.p.s. | 1 | 171 297 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROBALNEO s.r.o. | 5 | 817 886 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 165 071 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 72 600 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 2 | 2 237 671 Kč |
| Sportovní zařízení města Jičín | 2 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROBALNEO s.r.o. | 5 | 2 237 671 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 89 | 13 219 397 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa městských sportovišť Kolín, a.s. | 1 | 313 967 Kč |
| Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace | 1 | 168 298 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 72 600 Kč |
| Sportovní zařízení města Jičín | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROBALNEO s.r.o. | 4 | 554 865 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 72 600 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 68 365 Kč |
| Sportovní zařízení města Jičín | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROBALNEO s.r.o. | 3 | 140 965 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 199 | 23 108 148 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 23 | 3 854 455 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace | 1 | 502 444 Kč |
| Služby města Jindřichův Hradec s.r.o. | 1 | 127 655 Kč |
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 30 133 Kč |
| Technické služby města Klatov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROBALNEO s.r.o. | 4 | 660 232 Kč |