Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 30.07.2004 |
| IČO | 27167127 |
| Datová schránka | s8iznm4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 84 smluv za celkem 40 mil. Kč;
6 smluv má zásadní nedostatek;
6,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 1 | 80 000 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 60 501 Kč |
| Technické služby | 1 | 18 750 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sedlčanské technické služby,s.r.o. | 1 | 1 226 940 Kč |
| 1. základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68 | 1 | 90 000 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 83 250 Kč |
| Hornické muzeum Příbram, příspěvková organizace | 1 | 80 000 Kč |
| Město Sedlčany | 1 | 60 501 Kč |
| Střední odborné učiliště, Sedlčany, Petra Bezruče 364 | 1 | 18 750 Kč |
| Krajské ředitelství policie Středočeského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ARROW-AGRI s.r.o. | 1 | 1 226 940 Kč |
| Sedlčanské technické služby,s.r.o. | 6 | 332 501 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 723 445 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 570 580 Kč |
| Odpady | 3 | 1 531 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 352 901 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 605 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 188 408 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 94 071 Kč |
| Technické služby | 2 | 51 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sedlčanské technické služby,s.r.o. | 3 | 2 923 481 Kč |
| Město Sedlčany | 2 | 1 723 445 Kč |
| Domov Sedlčany, poskytovatel sociálních služeb | 1 | 1 331 000 Kč |
| SPORTOVNÍ AREÁLY SEDLČANY | 1 | 605 000 Kč |
| 1. základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68 | 2 | 214 071 Kč |
| Správa státních hmotných rezerv | 1 | 169 464 Kč |
| Hornické muzeum Příbram, příspěvková organizace | 1 | 80 000 Kč |
| Základní škola Hanspaulka a Mateřská škola Kohoutek, Praha 6, Sušická 29 | 1 | 64 800 Kč |
| Základní škola Benešov, Dukelská 1818 | 1 | 63 000 Kč |
| 2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67 | 2 | 60 608 Kč |
| Střední odborné učiliště, Sedlčany, Petra Bezruče 364 | 1 | 26 250 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 24 750 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola, Mateřská škola a Základní umělecká škola Votice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sedlčanské technické služby,s.r.o. | 16 | 4 362 388 Kč |
| TECHNOCAR s.r.o. | 1 | 1 570 580 Kč |
| HM Heating s.r.o. | 1 | 1 097 470 Kč |
| 1. SčV, a.s. | 1 | 255 431 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 4 | 385 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 373 528 Kč |
| Sociální služby | 1 | 121 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 90 750 Kč |
| Technické služby | 1 | 22 500 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Sedlčany | 4 | 933 371 Kč |
| 2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67 | 1 | 305 966 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 190 000 Kč |
| 1. základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68 | 2 | 159 562 Kč |
| Hornické muzeum Příbram, příspěvková organizace | 1 | 80 000 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 23 000 Kč |
| Střední odborné učiliště, Sedlčany, Petra Bezruče 364 | 1 | 22 500 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sedlčanské technické služby,s.r.o. | 12 | 1 714 399 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 8 247 110 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 8 247 110 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 655 860 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 327 743 Kč |
| Odpady | 1 | 107 500 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 60 501 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONETA Money Bank, a.s. | 2 | 8 247 110 Kč |
| Sedlčanské technické služby,s.r.o. | 2 | 8 247 110 Kč |
| Město Sedlčany | 2 | 1 716 361 Kč |
| 2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67 | 1 | 252 718 Kč |
| Střední odborné učiliště, Sedlčany, Petra Bezruče 364 | 1 | 107 500 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 86 000 Kč |
| 1. základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68 | 1 | 75 025 Kč |
| Hornické muzeum Příbram, příspěvková organizace | 1 | 70 000 Kč |
| Sdružení obcí Sedlčanska s.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sedlčanské technické služby,s.r.o. | 10 | 10 554 714 Kč |
| HESTI, spol. s r. o. | 1 | 4 740 780 Kč |
| MK SERVICE, s.r.o. | 1 | 3 506 330 Kč |
| 2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67 | 1 | 252 718 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čisticí výrobky | 49 | 2 964 559 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 300 000 Kč |
| Odpady | 4 | 197 256 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 91 440 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Sedlčany | 2 | 360 501 Kč |
| Střední odborné učiliště, Sedlčany, Petra Bezruče 364 | 2 | 137 256 Kč |
| 1. základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68 | 1 | 91 440 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 60 000 Kč |
| 2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67 | 1 | 0 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 0 Kč |
| Krajské ředitelství policie Středočeského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sedlčanské technické služby,s.r.o. | 9 | 649 197 Kč |
| Městská teplárenská Sedlčany s.r.o. | 1 | 300 000 Kč |
| Kulturní dům Josefa Suka | 1 | 300 000 Kč |
| 1. základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68 | 1 | 300 000 Kč |
| 2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67 | 2 | 300 000 Kč |
| Městské muzeum Sedlčany, příspěvková organizace | 1 | 300 000 Kč |
| Mateřská škola Sedlčany, příspěvková organizace | 1 | 300 000 Kč |
| Školní jídelna 1. Základní školy, Komenského nám. 69 | 1 | 300 000 Kč |
| Školní jídelna 2. Základní školy, Příkrá 67 | 1 | 300 000 Kč |
| Městská knihovna Sedlčany, příspěvková organizace | 1 | 300 000 Kč |
| SPORTOVNÍ AREÁLY SEDLČANY | 1 | 300 000 Kč |
| Ing. Barbora Bahníková | 1 | 300 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 74 | 243 369 153 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 49 | 81 153 321 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 987 355 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 145 200 Kč |
| Technické služby | 1 | 77 745 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sedlčanské technické služby,s.r.o. | 4 | 8 731 960 Kč |
| Město Sedlčany | 2 | 195 201 Kč |
| Střední odborné učiliště, Sedlčany, Petra Bezruče 364 | 1 | 77 745 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 0 Kč |
| 2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67 | 1 | 0 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HANES s.r.o. | 1 | 6 110 500 Kč |
| 1 | 1 634 105 Kč | |
| MONETA Leasing, s.r.o. | 1 | 987 355 Kč |
| Sedlčanské technické služby,s.r.o. | 6 | 272 946 Kč |
| GDPR Systems s.r.o. v likvidaci | 1 | 145 200 Kč |
| Městská teplárenská Sedlčany s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| Kulturní dům Josefa Suka | 1 | 145 200 Kč |
| 1. základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68 | 1 | 145 200 Kč |
| 2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67 | 2 | 145 200 Kč |
| Městské muzeum Sedlčany, příspěvková organizace | 1 | 145 200 Kč |
| Mateřská škola Sedlčany, příspěvková organizace | 1 | 145 200 Kč |
| Školní jídelna 1. Základní školy, Komenského nám. 69 | 1 | 145 200 Kč |
| Školní jídelna 2. Základní školy, Příkrá 67 | 1 | 145 200 Kč |
| Městská knihovna Sedlčany, příspěvková organizace | 1 | 145 200 Kč |
| SPORTOVNÍ AREÁLY SEDLČANY | 1 | 145 200 Kč |
| Obec Příčovy | 1 | 50 001 Kč |
| 1. SčV, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 25 | 3 029 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 224 479 Kč |
| Technické služby | 1 | 66 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Sedlčany | 2 | 349 479 Kč |
| Střední odborné učiliště, Sedlčany, Petra Bezruče 364 | 1 | 66 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sedlčanské technické služby,s.r.o. | 3 | 416 029 Kč |
| GDPR Systems s.r.o. v likvidaci | 1 | 224 479 Kč |
| Městská teplárenská Sedlčany s.r.o. | 1 | 224 479 Kč |
| Kulturní dům Josefa Suka | 1 | 224 479 Kč |
| 1. základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68 | 1 | 224 479 Kč |
| 2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67 | 1 | 224 479 Kč |
| Městské muzeum Sedlčany, příspěvková organizace | 1 | 224 479 Kč |
| Mateřská škola Sedlčany, příspěvková organizace | 1 | 224 479 Kč |
| Školní jídelna 1. Základní školy, Komenského nám. 69 | 1 | 224 479 Kč |
| Školní jídelna 2. Základní školy, Příkrá 67 | 1 | 224 479 Kč |
| Městská knihovna Sedlčany, příspěvková organizace | 1 | 224 479 Kč |
| SPORTOVNÍ AREÁLY SEDLČANY | 1 | 224 479 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 50 | 24 276 899 Kč |
| Stavebnictví | 25 | 2 304 373 Kč |
| Odpady | 1 | 665 500 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Sedlčany, poskytovatel sociálních služeb | 1 | 665 500 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 580 375 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 1 | 126 373 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 0 Kč |
| 2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sedlčanské technické služby,s.r.o. | 6 | 1 372 248 Kč |
| 2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 145 | 20 094 669 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 25 | 16 692 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská teplárenská Sedlčany s.r.o. | 1 | 16 692 Kč |
| GDPR Systems s.r.o. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| 2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 363 | 71 467 724 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 265 | 14 582 185 Kč |
| Technické služby | 170 | 5 693 016 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborné učiliště, Sedlčany, Petra Bezruče 364 | 1 | 188 760 Kč |
| Domov Sedlčany, poskytovatel sociálních služeb | 2 | 104 756 Kč |
| 2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67 | 1 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
| Školní jídelna 1. Základní školy, Komenského nám. 69 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sedlčanské technické služby,s.r.o. | 6 | 293 516 Kč |