Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 12.08.2004 |
| IČO | 27167461 |
| Datová schránka | 94e99h6 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 81 smluv za celkem 127 mil. Kč;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 9 680 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 4 | 13 586 207 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HG STAV s.r.o. | 4 | 13 586 207 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 23 829 527 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 17 | 28 607 086 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HG STAV s.r.o. | 17 | 28 607 086 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 9 451 594 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 575 562 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 7 | 13 897 237 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HG STAV s.r.o. | 7 | 13 897 237 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 4 690 213 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 1 920 793 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 8 | 12 025 222 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HG STAV s.r.o. | 8 | 12 025 222 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 7 502 639 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 243 307 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 8 | 11 724 125 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HG STAV s.r.o. | 8 | 11 724 125 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 11 270 592 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 21 | 6 384 170 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 176 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 10 | 16 606 598 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 176 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HG STAV s.r.o. | 11 | 16 782 998 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 15 670 098 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 3 | 15 670 098 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HG STAV s.r.o. | 3 | 15 670 098 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 5 618 320 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 10 | 7 604 589 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HG STAV s.r.o. | 10 | 7 604 589 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 5 746 504 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 100 997 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 9 | 7 034 158 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HG STAV s.r.o. | 9 | 7 034 158 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 213 | 937 377 629 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 11 | 1 919 153 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 6 | 4 221 416 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 155 153 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HG STAV s.r.o. | 7 | 4 376 569 Kč |