Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 21.02.2005 |
| IČO | 27264483 |
| Datová schránka | r9pdsnz |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 30 smluv za celkem 125 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 136 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 2 | 136 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Duchcovská svařovna, a.s. | 2 | 136 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 5 727 418 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 5 727 418 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Duchcovská svařovna, a.s. | 3 | 5 727 418 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 8 833 390 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 1 526 708 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 231 134 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 4 | 10 360 098 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 231 134 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Duchcovská svařovna, a.s. | 7 | 10 591 232 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 36 090 057 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 383 299 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 270 557 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 5 | 36 090 057 Kč |
| Úřad práce České republiky | 5 | 653 856 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Duchcovská svařovna, a.s. | 10 | 36 743 913 Kč |
| Chládek & Tintěra, a.s. | 1 | 19 724 697 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 36 300 000 Kč |
| Školení a kurzy | 46 | 4 604 521 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 28 | 3 637 710 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 36 300 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 277 317 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Duchcovská svařovna, a.s. | 6 | 36 577 317 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 1 | 35 695 000 Kč |