Soukromá firma. Obecně prospěšná společnost.
| Založeno | 31.10.2005 |
| IČO | 27388221 |
| Datová schránka | f8b3rdx |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 79 smluv za celkem 22 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 6 | 880 000 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 768 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Klub K2, o.p.s. | 7 | 1 648 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 5 | 1 374 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 660 862 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 8 | 1 031 885 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 686 000 Kč |
| Mateřská škola Větrník, Praha 10, příspěvková organizace | 2 | 660 862 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Klub K2, o.p.s. | 11 | 2 378 747 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 1 680 400 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 1 126 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 10 | 2 336 980 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 425 000 Kč |
| Mateřská škola Větrník, Praha 10, příspěvková organizace | 1 | 424 420 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Klub K2, o.p.s. | 12 | 3 186 400 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 63 | 24 397 690 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 2 655 611 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 630 000 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 108 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Větrník, Praha 10, příspěvková organizace | 3 | 3 080 031 Kč |
| Městská část Praha 10 | 7 | 1 313 254 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 660 000 Kč |
| Středisko společných činností AV ČR, v. v. i. | 1 | 108 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Klub K2, o.p.s. | 12 | 5 162 184 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 21 | 26 556 112 Kč |
| Dary a dotace | 8 | 1 164 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 8 | 731 600 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 438 000 Kč |
| Školní jídelny Praha 10, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Klub K2, o.p.s. | 10 | 1 169 600 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 866 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 12 | 600 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 3 | 450 000 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 416 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Klub K2, o.p.s. | 6 | 866 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 1 030 900 Kč |
| Sociální služby | 1 | 90 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 682 900 Kč |
| Městská část Praha 10 | 3 | 438 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Klub K2, o.p.s. | 5 | 1 120 900 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 11 | 990 000 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 504 980 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 377 980 Kč |
| Městská část Praha 10 | 2 | 217 000 Kč |
| Středisko společných činností AV ČR, v. v. i. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Klub K2, o.p.s. | 6 | 594 980 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 2 395 800 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 22 | 1 185 800 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 340 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 209 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středisko společných činností AV ČR, v. v. i. | 3 | 2 492 600 Kč |
| Městská část Praha 10 | 3 | 430 000 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 209 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Klub K2, o.p.s. | 8 | 3 132 390 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 2 395 800 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 22 | 2 299 060 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 280 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středisko společných činností AV ČR, v. v. i. | 1 | 2 395 800 Kč |
| Městská část Praha 10 | 3 | 365 000 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 116 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Klub K2, o.p.s. | 6 | 2 876 960 Kč |