Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 02.11.2005 |
| IČO | 27390292 |
| Datová schránka | jcxwpkw |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 31 smluv za celkem 49 mil. Kč;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 829 183 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 5 | 1 | 829 183 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Architecture invest s.r.o. | 1 | 829 183 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 688 647 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 5 | 1 | 688 647 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Architecture invest s.r.o. | 1 | 688 647 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 526 634 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 526 634 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Architecture invest s.r.o. | 1 | 526 634 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 10 020 817 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 7 523 675 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 968 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 6 | 18 639 893 Kč |
| PRAHA 10 - Majetková, a.s. | 1 | 126 474 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Architecture invest s.r.o. | 7 | 18 766 367 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 126 474 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 2 821 808 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 2 472 925 Kč |
| Nábytek | 1 | 2 395 110 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 3 | 3 020 869 Kč |
| Domov Velvary, poskytovatel sociálních služeb | 2 | 2 978 302 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 1 086 641 Kč |
| Národní památkový ústav | 3 | 604 032 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Architecture invest s.r.o. | 9 | 7 689 844 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 9 525 992 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 108 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 3 | 10 507 291 Kč |
| PRAHA 10 - Majetková, a.s. | 1 | 2 184 280 Kč |
| Domov pro seniory Vratislavice nad Nisou, příspěvková organizace | 2 | 241 395 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 91 021 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Architecture invest s.r.o. | 7 | 13 023 987 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 6 085 632 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 6 973 567 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 2 | 6 648 903 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 324 665 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Architecture invest s.r.o. | 3 | 6 973 567 Kč |