Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 05.04.2006 |
| IČO | 27440028 |
| Datová schránka | 5w5fmz7 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 19 smluv za celkem 3 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 499 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 179 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 2 | 678 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K+H bezpečnostní systémy s.r.o. | 2 | 678 800 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 298 400 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 148 129 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 4 | 561 382 Kč |
| Dvořákovo gymnázium Kralupy nad Vltavou, příspěvková organizace | 1 | 48 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K+H bezpečnostní systémy s.r.o. | 5 | 609 782 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 10 | 1 507 391 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 200 000 Kč |
| Kamerové systémy | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 3 | 359 255 Kč |
| Regionální muzeum Mělník, příspěvková organizace | 1 | 96 420 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K+H bezpečnostní systémy s.r.o. | 4 | 455 675 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 17 | 4 189 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 2 | 310 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K+H bezpečnostní systémy s.r.o. | 2 | 310 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 313 903 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Neratovice | 2 | 332 012 Kč |
| Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola Liběchov, státní příspěvková organizace | 1 | 313 903 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K+H bezpečnostní systémy s.r.o. | 3 | 645 915 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Neratovice | 1 | 78 663 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K+H bezpečnostní systémy s.r.o. | 1 | 78 663 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 1 | 90 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Institut klinické a experimentální medicíny | 1 | 90 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K+H bezpečnostní systémy s.r.o. | 1 | 90 950 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 261 360 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 261 360 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K+H bezpečnostní systémy s.r.o. | 1 | 261 360 Kč |