Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

KM Racing, s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.

Založeno 01.12.2006
IČO 27630277
Datová schránka ub9fy26

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u KM Racing, s.r.o. Upozornit u subjektu + v jedné dceřiné společnosti

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro KM Racing, s.r.o.

Všechny smlouvy: 18 smluv za celkem 5 mil. Kč;

2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 1 smlouva za celkem 0 Kč.
  • Celkem 100,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 1 smlouva za celkem 0 Kč.
  • Celkem 100,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 100,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Reklamní a marketingové služby10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ČESKÁ TELEVIZE10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
KM Racing, s.r.o.10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 1 smlouva za celkem 0 Kč.
  • Celkem 100,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 1 smlouva za celkem 0 Kč.
  • Celkem 100,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 100,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Reklamní a marketingové služby10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ČESKÁ TELEVIZE10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
KM Racing, s.r.o.10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 1 smlouva za celkem 0 Kč.
  • Celkem 100,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 1 smlouva za celkem 0 Kč.
  • Celkem 100,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 100,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Reklamní a marketingové služby10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ČESKÁ TELEVIZE10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
KM Racing, s.r.o.10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 2 smlouvy za celkem 0 Kč.
  • Celkem 100,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 2 smlouvy za celkem 0 Kč.
  • Celkem 100,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 100,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Reklamní a marketingové služby20 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ČESKÁ TELEVIZE20 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
KM Racing, s.r.o.20 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 2 smlouvy za celkem 0 Kč.
  • Celkem 100,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 2 smlouvy za celkem 0 Kč.
  • Celkem 100,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 100,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Reklamní a marketingové služby20 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ČESKÁ TELEVIZE20 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
KM Racing, s.r.o.20 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 3 smlouvy za celkem 78 650 Kč.
  • Celkem 66,7 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 3 smlouvy za celkem 78 650 Kč.
  • Celkem 66,7 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 66,67 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)178 650 Kč
Reklamní a marketingové služby20 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
FILHARMONIE Hradec Králové o.p.s.178 650 Kč
ČESKÁ TELEVIZE20 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
KM Racing, s.r.o.378 650 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč.
  • Celkem 50,0 % smluv má skrytou cenu a 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč.
  • Celkem 50,0 % smluv má skrytou cenu a 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2019

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 50,00 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem 2 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 50,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
IT24 416 500 Kč
Reklamní a marketingové služby20 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.24 416 500 Kč
ČESKÁ TELEVIZE20 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
KM Racing, s.r.o.44 416 500 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 4 smlouvy za celkem 942 832 Kč.
  • Celkem 25,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 4 smlouvy za celkem 942 832 Kč.
  • Celkem 25,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 25,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Reklamní a marketingové služby112484 000 Kč
Zemědělství1229 416 Kč
Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby1229 416 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ČESKÁ TELEVIZE2484 000 Kč
Vojenské lesy a statky ČR, s.p.2458 832 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
KM Racing, s.r.o.4942 832 Kč



}