Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 03.11.2005 |
| IČO | 27665054 |
| Datová schránka | 4skcn6u |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 76 smluv za celkem 17 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 169 340 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 4 | 1 122 941 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INVEST INDUSTRY EQUIPMENT s.r.o. | 4 | 1 122 941 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oděvy | 1 | 775 858 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 10 | 4 044 014 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INVEST INDUSTRY EQUIPMENT s.r.o. | 10 | 4 044 014 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 140 681 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 7 | 1 557 851 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INVEST INDUSTRY EQUIPMENT s.r.o. | 7 | 1 557 851 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 8 | 2 930 209 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INVEST INDUSTRY EQUIPMENT s.r.o. | 8 | 2 930 209 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 193 782 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 6 | 1 006 055 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INVEST INDUSTRY EQUIPMENT s.r.o. | 6 | 1 006 055 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 586 269 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 10 | 1 791 190 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INVEST INDUSTRY EQUIPMENT s.r.o. | 10 | 1 791 190 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Řemesla | 1 | 1 896 693 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 710 119 Kč |
| Zdravotnický materiál | 2 | 561 924 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 79 618 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 5 | 2 951 033 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 2 | 561 924 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 1 | 79 618 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INVEST INDUSTRY EQUIPMENT s.r.o. | 8 | 3 592 575 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 51 | 18 177 624 Kč |
| Řemesla | 3 | 209 649 Kč |
| Oděvy | 4 | 167 862 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 19 | 873 028 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INVEST INDUSTRY EQUIPMENT s.r.o. | 19 | 873 028 Kč |