Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 14.02.2007 |
| IČO | 27719529 |
| Datová schránka | 9bfn4dc |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 35 smluv za celkem 48 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 53 763 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 53 763 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MT-mont, s.r.o. | 1 | 53 763 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 10 361 886 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 8 | 10 223 855 Kč |
| Waldorfská škola Brno - střední škola, základní škola a mateřská škola, příspěvková organizace | 1 | 138 031 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MT-mont, s.r.o. | 9 | 10 361 886 Kč |
| Waldorfská škola Brno - střední škola, základní škola a mateřská škola, příspěvková organizace | 1 | 138 031 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 2 675 519 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 2 | 2 228 532 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 446 987 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MT-mont, s.r.o. | 3 | 2 675 519 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 9 072 171 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 4 | 6 221 071 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 2 851 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MT-mont, s.r.o. | 5 | 9 072 171 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 959 819 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 1 | 2 959 819 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MT-mont, s.r.o. | 1 | 2 959 819 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 7 882 325 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 5 | 7 882 325 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MT-mont, s.r.o. | 5 | 7 882 325 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 6 928 081 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 5 | 6 928 081 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MT-mont, s.r.o. | 5 | 6 928 081 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 3 872 576 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 626 921 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 2 | 3 872 576 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 1 626 921 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MT-mont, s.r.o. | 3 | 5 499 497 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 126 | 174 288 411 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 37 | 55 577 257 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 3 | 2 700 368 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MT-mont, s.r.o. | 3 | 2 700 368 Kč |