Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 27.08.2007 |
| IČO | 27744515 |
| Datová schránka | btgrhib |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 43 smluv za celkem 26 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 1 | 236 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 1 | 236 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OP Security s.r.o. | 1 | 236 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 1 | 1 881 792 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 659 450 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 162 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 1 881 792 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 659 450 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 162 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OP Security s.r.o. | 3 | 2 703 242 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 3 | 64 099 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 214 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Brno, Amerlingova 4, příspěvková organizace | 2 | 63 772 Kč |
| Kulturní centrum Líšeň, příspěvková organizace | 1 | 327 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 214 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OP Security s.r.o. | 4 | 64 313 Kč |
| Kulturní centrum Líšeň, příspěvková organizace | 1 | 327 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 83 761 Kč |
| Ostraha objektů | 3 | 81 070 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 2 | 83 761 Kč |
| Kulturní centrum Líšeň, příspěvková organizace | 1 | 81 070 Kč |
| Státní úřad inspekce práce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OP Security s.r.o. | 4 | 164 831 Kč |
| Kulturní centrum Líšeň, příspěvková organizace | 1 | 81 070 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 4 | 388 991 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoké učení technické v Brně | 2 | 264 119 Kč |
| Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace | 1 | 124 872 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OP Security s.r.o. | 4 | 388 991 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 9 438 000 Kč |
| Ostraha objektů | 3 | 331 056 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 2 | 9 438 000 Kč |
| Nemocnice Blansko | 2 | 331 056 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OP Security s.r.o. | 4 | 9 769 056 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 3 | 2 468 400 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sdružení zdravotnických zařízení II Brno,příspěvková organizace | 1 | 2 178 000 Kč |
| Nemocnice Blansko | 1 | 290 400 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OP Security s.r.o. | 4 | 2 468 400 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 3 630 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 791 089 Kč |
| Kamerové systémy | 1 | 364 664 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 328 549 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 196 020 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 172 852 Kč |
| Ostraha objektů | 3 | 25 613 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 2 | 3 751 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 3 | 866 065 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 196 020 Kč |
| Státní úřad inspekce práce | 1 | 25 613 Kč |
| Sdružení zdravotnických zařízení II Brno,příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Vyšší odborná škola a střední škola Boskovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OP Security s.r.o. | 9 | 4 838 698 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 34 | 109 064 828 Kč |
| Ostraha objektů | 164 | 40 728 132 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 18 | 2 876 078 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 9 | 1 382 816 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 4 400 605 Kč |
| Státní úřad inspekce práce | 2 | 1 221 865 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 317 288 Kč |
| Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace | 1 | 43 560 Kč |
| Sdružení zdravotnických zařízení II Brno,příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Brno | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OP Security s.r.o. | 10 | 5 983 319 Kč |