Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 20.11.2007 |
| IČO | 27756203 |
| Datová schránka | 8dzfxtd |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 111 smluv za celkem 45 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VOP CZ, s.p. | 1 | 46 900 943 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 213 754 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ray Service, a.s. | 2 | 47 114 697 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 10 607 557 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 663 448 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 410 468 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 145 200 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 137 892 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 76 154 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 30 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 10 607 557 Kč |
| VOP CZ, s.p. | 7 | 1 858 950 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 2 | 1 739 601 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 410 468 Kč |
| Klub kultury Uherské Hradiště,příspěvková organizace | 2 | 281 089 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 3 | 175 450 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 146 166 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ray Service, a.s. | 17 | 15 219 281 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 9 041 080 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 4 | 1 036 962 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 892 599 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 121 000 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 116 160 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 110 138 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 9 041 080 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 5 | 1 929 560 Kč |
| VOP CZ, s.p. | 4 | 328 303 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 116 160 Kč |
| Klub kultury Uherské Hradiště,příspěvková organizace | 1 | 110 138 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ray Service, a.s. | 13 | 11 646 242 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 12 995 183 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 567 178 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 252 035 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 90 750 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 83 289 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VOP CZ, s.p. | 5 | 568 321 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 567 178 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 | 252 035 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 90 750 Kč |
| Klub kultury Uherské Hradiště,příspěvková organizace | 1 | 83 289 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 77 883 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 48 665 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ray Service, a.s. | 11 | 1 688 120 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 16 | 46 031 400 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 2 341 682 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 1 070 055 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 3 | 880 139 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 1 | 2 341 682 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 3 | 1 070 055 Kč |
| Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. | 4 | 880 139 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 3 | 268 679 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 72 600 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 65 606 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ray Service, a.s. | 13 | 4 698 760 Kč |
| The Extreme Light Infrastructure ERIC | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Voda a potraviny | 1 | 435 600 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 199 581 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 1 | 435 600 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 2 | 199 581 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ray Service, a.s. | 5 | 635 181 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 9 | 5 483 159 Kč |
| Voda a potraviny | 7 | 2 420 024 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 3 | 895 869 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 140 881 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. | 9 | 5 483 159 Kč |
| Ministerstvo obrany | 3 | 895 869 Kč |
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 2 | 242 024 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 2 | 140 881 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 2 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ray Service, a.s. | 19 | 6 761 934 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 31 | 10 020 240 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 6 | 1 092 078 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 468 841 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský technický ústav, s.p. | 6 | 1 092 078 Kč |
| Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 468 841 Kč |
| Slovácké divadlo Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 1 | 198 000 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 71 862 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 2 | 0 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ray Service, a.s. | 12 | 1 830 781 Kč |
| Slovácké divadlo Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 1 | 198 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 489 556 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 193 455 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský technický ústav, s.p. | 2 | 489 556 Kč |
| Slezská univerzita v Opavě | 1 | 119 507 Kč |
| Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 73 948 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 72 600 Kč |
| VZLU AEROSPACE, a.s. | 1 | 65 265 Kč |
| VOP CZ, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Slovácké divadlo Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ray Service, a.s. | 10 | 820 876 Kč |
| Slovácké divadlo Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 61 | 30 987 880 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 16 | 2 219 387 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 46 | 1 331 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 500 765 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 223 814 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 22 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 562 792 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 | 500 765 Kč |
| Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 260 606 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 223 814 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 121 000 Kč |
| VOP CZ, s.p. | 2 | 0 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ray Service, a.s. | 8 | 1 668 977 Kč |
| Adast Systems, a.s. | 1 | 0 Kč |