Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 20.06.2006 |
| IČO | 27771831 |
| Datová schránka | 8tcgtqe |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 278 smluv za celkem 666 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 934 654 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NTL Forensics a.s. | 2 | 934 654 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 36 | 86 957 210 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 19 158 333 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 39 | 107 589 580 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NTL Forensics a.s. | 39 | 107 589 580 Kč |
| EnShield ES s.r.o. | 1 | 19 158 333 Kč |
| Osvětlení a energetické systémy a.s. | 1 | 19 158 333 Kč |
| ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. | 1 | 19 158 333 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 46 | 52 977 951 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 964 888 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 951 881 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 47 | 54 894 720 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NTL Forensics a.s. | 48 | 54 894 720 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 93 | 320 426 510 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 127 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 105 | 337 690 824 Kč |
| Městská část Praha 13 | 1 | 127 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NTL Forensics a.s. | 106 | 337 817 874 Kč |
| EnShield ES s.r.o. | 1 | 229 900 000 Kč |
| Osvětlení a energetické systémy a.s. | 1 | 229 900 000 Kč |
| ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. | 1 | 229 900 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 42 | 137 873 715 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 8 | 6 687 881 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 447 216 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 43 | 137 992 043 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 1 305 481 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NTL Forensics a.s. | 45 | 139 297 524 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 8 | 2 175 442 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 918 624 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 11 | 3 094 066 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NTL Forensics a.s. | 13 | 3 094 066 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 8 204 002 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 7 | 3 186 378 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 145 701 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 13 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 11 | 11 536 081 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NTL Forensics a.s. | 12 | 11 536 081 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 340 | 3 646 285 482 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 3 490 896 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 6 | 5 628 310 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NTL Forensics a.s. | 6 | 5 628 310 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 132 | 66 412 591 Kč |
| Pojišťovací služby | 7 | 1 344 412 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 8 | 5 407 192 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NTL Forensics a.s. | 8 | 5 407 192 Kč |