Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 26.09.2007 |
| IČO | 27813932 |
| Datová schránka | xm7prm3 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 50 smluv za celkem 8 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 99 070 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 3 | 360 849 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Limitstav CZ s.r.o. | 3 | 360 849 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 1 | 112 191 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 4 | 360 190 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Limitstav CZ s.r.o. | 4 | 360 190 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 2 | 457 894 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Limitstav CZ s.r.o. | 2 | 457 894 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 241 702 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 80 005 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 5 | 751 778 Kč |
| Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. | 1 | 241 702 Kč |
| Krematorium Ostrava, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Limitstav CZ s.r.o. | 7 | 993 480 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 427 545 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 348 044 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Dědina | 1 | 427 545 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 348 044 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Limitstav CZ s.r.o. | 3 | 775 589 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 379 500 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 100 050 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 94 380 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 4 | 573 930 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Limitstav CZ s.r.o. | 4 | 573 930 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 27,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 731 400 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 632 270 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 90 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 8 | 1 454 420 Kč |
| Krematorium Ostrava, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Limitstav CZ s.r.o. | 11 | 1 454 420 Kč |
| Krematorium Ostrava, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 40 | 4 177 817 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 1 808 285 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 111 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 11 | 2 261 185 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Limitstav CZ s.r.o. | 11 | 2 261 185 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 46 | 11 030 760 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 33 | 5 954 778 Kč |
| Nábytek | 2 | 437 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 5 | 1 127 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Limitstav CZ s.r.o. | 5 | 1 127 000 Kč |