Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 28.02.2008 |
| IČO | 27834395 |
| Datová schránka | 2w7cmsu |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 86 smluv za celkem 86 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 185 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 2 | 246 792 Kč |
| Město Český Těšín | 1 | 185 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zámecký dvůr s.r.o. | 3 | 431 792 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 2 | 352 110 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 250 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 185 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezský kraj | 1 | 271 040 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 250 000 Kč |
| Město Český Těšín | 1 | 185 000 Kč |
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 2 | 152 460 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zámecký dvůr s.r.o. | 5 | 858 500 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 5 | 38 272 448 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 5 813 507 Kč |
| Technické služby | 1 | 250 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 67 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Havířov | 4 | 42 656 954 Kč |
| Město Český Těšín | 2 | 1 429 000 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 250 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 67 760 Kč |
| Technické služby Havířov a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zámecký dvůr s.r.o. | 9 | 44 403 714 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 3 | 2 398 904 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 550 000 Kč |
| Odpady | 1 | 60 500 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Český Těšín | 2 | 2 010 000 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 550 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 354 699 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 194 205 Kč |
| Technické služby Havířov a.s. | 3 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zámecký dvůr s.r.o. | 9 | 3 229 904 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 6 | 1 561 455 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 200 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 140 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Havířov | 1 | 739 611 Kč |
| Město Český Těšín | 2 | 719 457 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 200 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 142 683 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 1 | 60 500 Kč |
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 2 | 39 204 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zámecký dvůr s.r.o. | 8 | 1 901 455 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 5 | 1 533 017 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 250 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 108 222 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 50 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Havířov | 2 | 1 148 682 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 250 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 212 887 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 179 670 Kč |
| Město Český Těšín | 1 | 100 000 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 1 | 50 000 Kč |
| Polská základní škola a mateřská škola - Polska Szkoła Podstawowa i Przedszkole Český Těšín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zámecký dvůr s.r.o. | 9 | 1 941 239 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 993 114 Kč |
| Technické služby | 21 | 2 700 000 Kč |
| Zemědělství | 3 | 1 349 974 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 2 993 114 Kč |
| Statutární město Havířov | 2 | 1 229 974 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 200 000 Kč |
| Město Český Těšín | 1 | 120 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zámecký dvůr s.r.o. | 6 | 4 543 089 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 3 | 15 073 026 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 233 173 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 200 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Český Těšín | 1 | 13 507 444 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 1 134 533 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 431 049 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 233 173 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 200 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zámecký dvůr s.r.o. | 5 | 15 506 199 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 41 | 5 777 600 Kč |
| Zemědělství | 7 | 1 982 531 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 642 329 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 400 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Havířov | 3 | 1 082 909 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 608 390 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 450 770 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 400 000 Kč |
| Havířovská teplárenská společnost, a.s. | 1 | 363 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 119 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zámecký dvůr s.r.o. | 12 | 3 024 860 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 8 | 8 917 038 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 11 | 2 566 550 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 352 149 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 203 449 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 200 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Český Těšín | 1 | 6 655 000 Kč |
| Statutární město Havířov | 3 | 1 296 478 Kč |
| Statutární město Ostrava | 3 | 784 955 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 352 149 Kč |
| Domov seniorů Havířov, příspěvková organizace | 1 | 232 804 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 200 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 152 460 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 65 340 Kč |
| Havířovská teplárenská společnost, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zámecký dvůr s.r.o. | 15 | 9 739 186 Kč |