Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 10.05.2007 |
| IČO | 27898164 |
| Datová schránka | 9cqv6pu |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 15 smluv za celkem 23 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 220 525 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CNC invest, s.r.o. | 1 | 220 525 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 83 732 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LOM PRAHA s.p. | 1 | 8 238 266 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 133 100 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 1 | 83 732 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CNC invest, s.r.o. | 3 | 8 455 098 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 5 008 190 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo průmyslu a obchodu | 1 | 5 008 190 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 61 952 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CNC invest, s.r.o. | 2 | 5 070 142 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 90 750 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CNC invest, s.r.o. | 2 | 90 750 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CNC invest, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 3 510 930 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 973 125 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 253 203 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technologická agentura ČR | 1 | 3 510 930 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 973 125 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 253 203 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CNC invest, s.r.o. | 6 | 4 737 258 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 1 | 4 217 564 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola Jeseník | 1 | 4 217 564 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CNC invest, s.r.o. | 1 | 4 217 564 Kč |