Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 25.09.2006 |
| IČO | 27963691 |
| Datová schránka | 6xtxuxa |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 305 smluv za celkem 94 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 643 996 Kč |
| Zemědělství | 1 | 441 190 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 8 | 4 152 734 Kč |
| Statutární město Plzeň | 2 | 519 181 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 2 | 189 123 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RL-stav, s.r.o. | 12 | 4 861 038 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 22 | 10 471 636 Kč |
| Zemědělství | 4 | 376 927 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 19 | 12 286 794 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 9 | 1 247 321 Kč |
| Statutární město Plzeň | 6 | 963 584 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 1 | 116 886 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RL-stav, s.r.o. | 35 | 14 614 585 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 9 048 834 Kč |
| Zemědělství | 8 | 973 940 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 207 382 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 119 488 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 14 | 6 424 689 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 17 | 4 154 689 Kč |
| Statutární město Plzeň | 3 | 550 621 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 4 | 443 212 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RL-stav, s.r.o. | 38 | 11 573 211 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 26 | 7 812 518 Kč |
| Zemědělství | 5 | 946 716 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 23 | 7 617 748 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 3 | 699 537 Kč |
| Statutární město Plzeň | 5 | 589 500 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 1 | 101 936 Kč |
| Město Beroun | 2 | 72 687 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RL-stav, s.r.o. | 34 | 9 081 409 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 29 | 13 739 578 Kč |
| Zemědělství | 4 | 488 424 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 26 | 13 023 113 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 3 | 1 173 446 Kč |
| Statutární město Plzeň | 4 | 488 424 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 1 | 80 864 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RL-stav, s.r.o. | 34 | 14 765 847 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 4 055 586 Kč |
| Výstavba vodních děl | 6 | 1 357 435 Kč |
| Zemědělství | 7 | 970 904 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 6 | 709 138 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 119 693 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 21 | 5 413 021 Kč |
| Statutární město Plzeň | 7 | 991 980 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 4 | 398 841 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RL-stav, s.r.o. | 32 | 6 803 842 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 5 024 956 Kč |
| Zemědělství | 5 | 1 160 682 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 18 | 4 947 957 Kč |
| Statutární město Plzeň | 4 | 981 844 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 4 | 500 040 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 76 998 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RL-stav, s.r.o. | 27 | 6 506 840 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 24 | 6 880 824 Kč |
| Zemědělství | 7 | 1 411 186 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 24 | 6 494 460 Kč |
| Statutární město Plzeň | 7 | 1 309 133 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 2 | 662 838 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RL-stav, s.r.o. | 33 | 8 466 431 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 6 522 794 Kč |
| Zemědělství | 4 | 412 781 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 18 | 6 522 794 Kč |
| Statutární město Plzeň | 3 | 319 429 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 2 | 204 037 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 1 | 87 211 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RL-stav, s.r.o. | 24 | 7 133 471 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 27 | 10 138 561 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 16 | 1 961 614 Kč |
| Zemědělství | 4 | 796 821 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 28 | 10 464 800 Kč |
| Statutární město Plzeň | 2 | 536 647 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 2 | 260 174 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RL-stav, s.r.o. | 32 | 11 261 621 Kč |