Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 25.04.2007 |
| IČO | 27977951 |
| Datová schránka | 7m22czv |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 215 smluv za celkem 242 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Tachov | 1 | 2 621 029 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 4 | 1 447 737 Kč |
| Město Stod | 2 | 422 896 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILNICE CHMELÍŘ s.r.o. | 7 | 4 491 662 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 27 | 51 094 626 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Karlovy Vary | 6 | 41 161 150 Kč |
| Město Tachov | 11 | 8 521 464 Kč |
| Město Kraslice | 3 | 7 006 299 Kč |
| Město Přeštice | 1 | 4 838 203 Kč |
| Karlovarský kraj | 5 | 3 323 157 Kč |
| Město Stod | 2 | 1 592 341 Kč |
| SILNICE CHMELÍŘ s.r.o. | 1 | 1 142 573 Kč |
| Technické služby města Kraslic, příspěvková organizace | 1 | 1 138 542 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 2 | 1 085 764 Kč |
| Obec Bolkov | 1 | 991 980 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 718 452 Kč |
| Obec Líté | 1 | 125 144 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILNICE CHMELÍŘ s.r.o. | 35 | 71 645 070 Kč |
| Obec Bolkov | 1 | 991 980 Kč |
| Obec Líté | 1 | 125 144 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 22 | 14 724 490 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 316 156 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 237 645 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 177 392 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Tachov | 8 | 4 820 556 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 5 | 4 137 061 Kč |
| Město Stod | 6 | 3 686 957 Kč |
| Obec Lom u Tachova | 1 | 1 278 461 Kč |
| Město Kraslice | 3 | 771 207 Kč |
| Obec Líté | 2 | 527 894 Kč |
| Technické služby města Kraslic, příspěvková organizace | 1 | 316 156 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 237 645 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILNICE CHMELÍŘ s.r.o. | 27 | 15 775 936 Kč |
| Obec Líté | 2 | 527 894 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 13 215 150 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 9 306 376 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kraslice | 2 | 9 306 376 Kč |
| Město Mariánské Lázně | 1 | 8 477 866 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 3 | 2 187 350 Kč |
| Město Tachov | 1 | 1 597 200 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 966 422 Kč |
| Město Přeštice | 2 | 492 736 Kč |
| Obec Úlice | 1 | 230 215 Kč |
| Obec Líté | 1 | 160 591 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 1 | 787 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILNICE CHMELÍŘ s.r.o. | 13 | 23 419 542 Kč |
| Obec Líté | 1 | 160 591 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 11 858 874 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 4 809 920 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 5 | 2 899 598 Kč |
| Město Stod | 2 | 1 408 815 Kč |
| Město Zbiroh | 1 | 1 230 122 Kč |
| Město Tachov | 1 | 1 209 637 Kč |
| Obec Líté | 1 | 300 782 Kč |
| Obec Mnichov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILNICE CHMELÍŘ s.r.o. | 15 | 11 858 874 Kč |
| Obec Líté | 1 | 300 782 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 9 328 264 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 2 104 818 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 1 | 3 473 227 Kč |
| Město Tachov | 3 | 2 369 869 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 3 | 1 928 196 Kč |
| Město Oloví | 1 | 1 683 437 Kč |
| Město Stod | 4 | 1 598 017 Kč |
| Město Přeštice | 2 | 512 603 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 1 | 720 Kč |
| Město Nejdek | 1 | 0 Kč |
| Město Sokolov | 1 | - 41 765 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILNICE CHMELÍŘ s.r.o. | 17 | 11 524 304 Kč |
| Město Oloví | 1 | 1 683 437 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 20 | 30 467 417 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 428 315 Kč |
| IT | 1 | 227 203 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mariánské Lázně | 2 | 8 789 072 Kč |
| Město Sokolov | 1 | 6 247 262 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 4 635 017 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 4 | 3 534 489 Kč |
| Město Tachov | 3 | 2 777 277 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 3 | 2 223 685 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 821 657 Kč |
| Město Zbiroh | 1 | 730 206 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 495 643 Kč |
| Domov pro osoby se zdravotním postižením Lochovice | 2 | 420 487 Kč |
| Město Rokycany | 1 | 240 744 Kč |
| Obec Líté | 2 | 118 512 Kč |
| Město Přeštice | 1 | 88 884 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILNICE CHMELÍŘ s.r.o. | 23 | 31 122 935 Kč |
| Obec Líté | 2 | 118 512 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 12 235 217 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 5 426 443 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 118 512 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 9 | 5 426 443 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 5 | 5 321 435 Kč |
| Město Nejdek | 1 | 2 950 993 Kč |
| Město Tachov | 3 | 2 023 169 Kč |
| Město Mariánské Lázně | 1 | 1 147 859 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 2 | 609 000 Kč |
| Město Stod | 1 | 333 355 Kč |
| Město Přeštice | 1 | 319 406 Kč |
| Domov pro osoby se zdravotním postižením Lochovice | 1 | 206 748 Kč |
| Město Rokycany | 1 | 155 000 Kč |
| Obec Líté | 1 | 118 512 Kč |
| Obec Mnichov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILNICE CHMELÍŘ s.r.o. | 27 | 18 611 920 Kč |
| Obec Líté | 1 | 118 512 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 25 051 395 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 37 | 17 058 778 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 3 287 816 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 196 020 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 2 | 14 848 289 Kč |
| Město Tachov | 5 | 4 191 835 Kč |
| Město Mariánské Lázně | 1 | 3 720 697 Kč |
| Statutární město Plzeň | 5 | 3 372 370 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 1 006 980 Kč |
| Město Přeštice | 4 | 404 068 Kč |
| Domov pro osoby se zdravotním postižením Lochovice | 1 | 339 738 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 1 | 217 800 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 196 020 Kč |
| Město Stod | 1 | 190 241 Kč |
| Město Rokycany | 1 | 137 108 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 82 026 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILNICE CHMELÍŘ s.r.o. | 24 | 28 707 172 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 22 428 239 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 4 552 079 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 7 | 1 286 939 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 8 | 7 120 287 Kč |
| Město Staňkov | 1 | 6 838 018 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 5 862 344 Kč |
| Statutární město Plzeň | 8 | 4 552 079 Kč |
| Město Tachov | 1 | 1 548 800 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 4 | 978 270 Kč |
| Město Stod | 1 | 298 338 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 110 819 Kč |
| Město Přeštice | 1 | 104 181 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILNICE CHMELÍŘ s.r.o. | 27 | 27 413 136 Kč |