Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 08.01.2008 |
| IČO | 28003217 |
| Datová schránka | nw49nnq |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 148 smluv za celkem 2 mld. Kč;
8 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 24 492 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 1 | 272 987 402 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 13 | 41 400 894 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VALCANO a.s. | 14 | 314 388 296 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 1 | 272 987 402 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 25 175 980 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 026 867 461 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 15 | 58 985 431 Kč |
| Zemědělství | 1 | 273 460 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 61 710 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 955 325 511 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 21 | 138 874 085 Kč |
| Město Rokycany | 1 | 61 710 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VALCANO a.s. | 25 | 1 094 261 306 Kč |
| Silnice Klatovy a.s. | 1 | 953 928 149 Kč |
| PEDASTA dopravní stavby, s.r.o. | 2 | 5 374 738 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 2 088 640 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 118 331 086 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 17 | 52 023 934 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 32 | 206 411 471 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VALCANO a.s. | 32 | 206 411 471 Kč |
| PEDASTA dopravní stavby, s.r.o. | 5 | 25 860 038 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 13,51 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 79 757 427 Kč |
| IT | 1 | 189 359 Kč |
| Zemědělství | 1 | 125 221 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 125 221 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 37 | 267 634 493 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VALCANO a.s. | 37 | 267 634 493 Kč |
| PEDASTA dopravní stavby, s.r.o. | 2 | 35 593 271 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,63 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 91 202 268 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 3 | 10 298 189 Kč |
| Zemědělství | 22 | 4 198 232 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 11 | 1 468 707 Kč |
| Přírodní zdroje | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 31 | 132 403 740 Kč |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VALCANO a.s. | 32 | 132 403 740 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební úpravy pro železnici | 351 | 1 214 240 772 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 10 379 291 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 4 | 11 544 521 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VALCANO a.s. | 4 | 11 544 521 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 12 850 340 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 12 743 204 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 107 136 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VALCANO a.s. | 2 | 12 850 340 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 301 092 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 301 092 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VALCANO a.s. | 2 | 301 092 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 6 346 277 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 22 | 3 451 440 Kč |
| Energie | 1 | 12 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 6 | 6 798 902 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VALCANO a.s. | 6 | 6 798 902 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 415 | 13 725 392 885 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 240 669 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 6 | 23 371 266 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VALCANO a.s. | 6 | 23 371 266 Kč |