Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 08.01.2009 |
| IČO | 28046153 |
| Datová schránka | pnptpyt |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 1731 smluv za celkem 6 mld. Kč;
18 smluv má zásadní nedostatek;
27 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,04 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,02 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,51 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 19 | 140 134 231 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 498 278 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 443 344 Kč |
| Ostraha objektů | 3 | 309 518 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 242 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 231 709 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 3 | 193 600 Kč |
| Technické služby | 3 | 173 870 Kč |
| IT Hardware | 1 | 130 964 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 121 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 68 605 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 58 219 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 44 320 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 39 108 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 31 894 Kč |
| Zemědělství | 1 | 24 200 Kč |
| Nábytek | 1 | 14 823 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 7 260 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 900 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 401 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 12 | 312 051 742 Kč |
| Čistá Plzeň, s.r.o. | 208 | 163 087 677 Kč |
| 4. základní škola Plzeň, Kralovická 12, příspěvková organizace | 1 | 859 583 Kč |
| Národní lesnický institut | 1 | 165 000 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | 116 160 Kč |
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 1 | 0 Kč |
| 21. základní škola Plzeň, Slovanská alej 13, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,91 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,23 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 51 | 318 570 492 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 31 036 609 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 37 | 23 550 151 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 5 943 810 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 5 468 111 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 3 812 710 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 2 022 148 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 1 557 821 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 285 792 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 188 639 Kč |
| Technické služby | 2 | 146 089 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 145 200 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 122 528 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 121 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 117 612 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 116 886 Kč |
| IT | 1 | 115 461 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 63 888 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 960 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 6 | 0 Kč |
| Ostraha objektů | 3 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 11 | 300 662 997 Kč |
| Čistá Plzeň, s.r.o. | 143 | 90 173 428 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 5 943 810 Kč |
| 7. mateřská škola Plzeň, Kralovická 35, příspěvková organizace | 1 | 894 818 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 638 668 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 4 | 464 845 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 1 | 0 Kč |
| 25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,02 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,06 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,06 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 13 | 65 745 911 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 50 | 24 350 753 Kč |
| Odpady | 77 | 20 298 407 Kč |
| Technické služby | 5 | 6 103 189 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 4 | 5 103 860 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 4 | 4 595 662 Kč |
| Právní služby | 2 | 4 408 234 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 3 836 876 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 2 039 864 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 553 282 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 426 082 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 181 500 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 121 000 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 102 850 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 54 160 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 7 | 0 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistá Plzeň, s.r.o. | 174 | 127 590 900 Kč |
| Statutární město Plzeň | 14 | 15 539 023 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 3 | 239 680 Kč |
| 11. školní jídelna Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | 2 | 1 313 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,94 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,24 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 41 | 1 021 599 447 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 30 052 493 Kč |
| Pojišťovací služby | 10 | 16 602 564 Kč |
| Právní služby | 3 | 15 566 650 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 20 | 8 780 527 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 2 801 150 Kč |
| IT | 1 | 2 452 428 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 3 | 1 705 265 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 1 594 084 Kč |
| Technické služby | 8 | 1 369 356 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 561 682 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 459 800 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 427 862 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 186 213 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 129 223 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 81 070 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 5 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistá Plzeň, s.r.o. | 115 | 807 455 548 Kč |
| Statutární město Plzeň | 12 | 300 948 182 Kč |
| 91. mateřská škola Plzeň, Jesenická 11, příspěvková organizace | 1 | 302 500 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 3 | 227 278 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 216 058 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 128 357 Kč |
| 11. školní jídelna Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
18 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,91 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,98 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 5 | 224 164 587 Kč |
| Odpady | 110 | 57 514 414 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 39 | 17 951 465 Kč |
| Sociální péče | 2 | 6 804 842 Kč |
| Právní služby | 1 | 2 420 000 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 1 431 385 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 1 166 343 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 905 685 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 827 356 Kč |
| Zemědělství | 3 | 786 143 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 730 974 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 660 321 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 551 760 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 3 | 330 025 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 272 250 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 258 902 Kč |
| IT | 1 | 142 296 Kč |
| IT Hardware | 1 | 107 970 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 8 | 224 343 760 Kč |
| Čistá Plzeň, s.r.o. | 190 | 95 395 111 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 3 | 194 999 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 1 | 84 700 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
29 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,26 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,05 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 118 | 964 388 615 Kč |
| Technické služby | 17 | 230 856 223 Kč |
| Ostraha objektů | 5 | 12 705 000 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 18 | 8 192 087 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 987 529 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 694 332 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 681 720 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 484 186 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 316 294 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 281 083 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 199 529 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 181 500 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 120 856 Kč |
| IT Hardware | 1 | 68 387 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistá Plzeň, s.r.o. | 176 | 773 144 909 Kč |
| Statutární město Plzeň | 6 | 447 207 434 Kč |
| SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | 820 000 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 3 | 192 636 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 1 | 0 Kč |
| 11. školní jídelna Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Plzeňská teplárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| 91. mateřská škola Plzeň, Jesenická 11, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
30 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,06 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 11 | 234 430 095 Kč |
| Odpady | 166 | 58 488 881 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 19 | 5 088 370 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 4 601 282 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 2 474 561 Kč |
| Právní služby | 2 | 1 202 740 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 722 596 Kč |
| IT | 3 | 447 759 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 256 298 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 242 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 225 750 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 213 122 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 181 500 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 149 487 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 142 635 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 90 213 Kč |
| Ostraha objektů | 3 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 5 | 223 615 211 Kč |
| Čistá Plzeň, s.r.o. | 236 | 87 074 651 Kč |
| SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | 212 791 Kč |
| 11. školní jídelna Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
37 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 23,13 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,25 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 27 | 326 829 177 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 141 564 165 Kč |
| Odpady | 86 | 23 635 586 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 4 | 8 883 821 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 7 085 748 Kč |
| IT | 4 | 3 807 839 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 803 043 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 3 | 1 051 676 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 1 029 791 Kč |
| Právní služby | 3 | 490 322 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 431 055 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 319 440 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 279 074 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 181 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 125 235 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 87 410 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistá Plzeň, s.r.o. | 146 | 291 424 326 Kč |
| Statutární město Plzeň | 7 | 225 992 047 Kč |
| SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 4 | 988 699 Kč |
| SOMAX TECH spol. s r.o. | 1 | 82 328 Kč |
| 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| 20. základní škola Plzeň, Brojova 13, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
35 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 22,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,64 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 16 | 226 067 428 Kč |
| Odpady | 99 | 18 814 550 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 13 752 672 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 2 617 880 Kč |
| Pojišťovací služby | 7 | 1 405 886 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 147 832 Kč |
| Kancelář | 1 | 918 711 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 655 646 Kč |
| IT | 4 | 460 952 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 317 988 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 292 360 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 175 450 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 80 563 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 72 600 Kč |
| Telco | 3 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
21 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 31,82 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,52 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 9 | 415 024 220 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 112 227 500 Kč |
| Odpady | 34 | 5 588 523 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 3 171 410 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 571 120 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 556 224 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 399 300 Kč |
| Nábytek | 1 | 221 188 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 169 400 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 144 416 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Bankovní formality, ceníky, VOP | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistá Plzeň, s.r.o. | 52 | 332 940 497 Kč |
| Statutární město Plzeň | 2 | 203 191 355 Kč |
| Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň z.s. | 1 | 720 511 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 2 | 484 000 Kč |
| 22. základní škola Plzeň, Na Dlouhých 49, příspěvková organizace | 1 | 344 838 Kč |
| SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | 229 997 Kč |
| Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola, s.r.o. | 1 | 139 075 Kč |
| schambeck bohemia s.r.o. | 1 | 107 012 Kč |
| ASMIT-SPRINT s.r.o., v likvidaci | 1 | 83 780 Kč |
| Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Rumpold - R Rokycany s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| 24. mateřská škola Plzeň, Schwarzova 4, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |