Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 29.01.2007 |
| IČO | 28061004 |
| Datová schránka | gp44bia |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 87 smluv za celkem 68 mil. Kč;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 7 417 333 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 200 306 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 4 | 1 | 7 247 696 Kč |
| Městská část Praha 10 | 4 | 760 242 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Strobach, s.r.o. | 5 | 8 007 937 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 13 395 448 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 977 309 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 643 125 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 511 323 Kč |
| Zemědělství | 1 | 334 874 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 4 | 3 | 9 727 341 Kč |
| Městská část Praha 10 | 20 | 5 012 819 Kč |
| ACTON s.r.o. | 3 | 1 453 734 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Strobach, s.r.o. | 26 | 16 193 893 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 1 453 734 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 14 611 923 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 39 | 6 305 448 Kč |
| Zemědělství | 7 | 1 973 342 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 317 896 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 163 895 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 4 | 5 | 10 012 439 Kč |
| ACTON s.r.o. | 2 | 4 296 611 Kč |
| Městská část Praha 10 | 10 | 1 840 141 Kč |
| PRAHA 10 - Majetková, a.s. | 1 | 140 199 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Strobach, s.r.o. | 18 | 16 289 390 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 4 296 611 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 140 199 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 8 761 941 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 4 | 4 | 8 657 707 Kč |
| Městská část Praha 10 | 2 | 260 477 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Strobach, s.r.o. | 6 | 8 918 184 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 352 662 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 4 | 1 | 1 352 662 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Strobach, s.r.o. | 1 | 1 352 662 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 3 850 127 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 4 | 5 | 5 124 627 Kč |
| 4-Majetková, a.s. | 1 | 105 781 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Strobach, s.r.o. | 6 | 5 230 408 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 11 | 3 215 623 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 2 041 394 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 159 483 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 4 | 4 | 2 199 975 Kč |
| 4-Majetková, a.s. | 6 | 1 291 754 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Strobach, s.r.o. | 10 | 3 491 729 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 6 039 590 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ACTON s.r.o. | 1 | 3 676 438 Kč |
| Městská část Praha 4 | 5 | 2 363 152 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Strobach, s.r.o. | 6 | 6 039 590 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 3 676 438 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 21 | 4 845 307 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 983 816 Kč |
| Nábytek | 1 | 92 196 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 4 | 7 | 2 058 243 Kč |
| 4-Majetková, a.s. | 2 | 237 853 Kč |
| Základní škola, Praha 4, Plamínkové 2 | 1 | 92 196 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Strobach, s.r.o. | 10 | 2 388 292 Kč |