Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 19.04.2011 |
| IČO | 28136977 |
| Datová schránka | hkt2fqc |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 243 smluv za celkem 74 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 16 | 2 422 043 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 2 | 254 142 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Stára s.r.o. | 18 | 2 676 185 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 22 | 7 407 950 Kč |
| Kancelář | 3 | 420 219 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 240 195 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 119 494 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 54 751 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 34 | 9 016 829 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 1 | 74 134 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Emy Destinové 46, České Budějovice | 1 | 54 751 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Stára s.r.o. | 36 | 9 145 714 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 39 | 8 157 454 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 358 154 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 240 956 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 42 | 8 559 788 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 2 | 196 775 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Stára s.r.o. | 44 | 8 756 563 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 4 249 457 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 13 | 1 559 884 Kč |
| Energie | 5 | 542 125 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 131 096 Kč |
| Nábytek | 1 | 7 003 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 25 | 6 267 570 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 2 | 233 702 Kč |
| Mateřská škola Sedmikráska, Železničářská 12, České Budějovice | 1 | 131 096 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Stára s.r.o. | 28 | 6 632 368 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 32 | 8 719 226 Kč |
| Energie | 33 | 3 596 027 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 253 227 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 3 | 19 689 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 41 | 9 238 672 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 2 | 385 646 Kč |
| Mateřská škola Sedmikráska, Železničářská 12, České Budějovice | 3 | 253 227 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Stára s.r.o. | 46 | 9 877 545 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 8 147 235 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 440 405 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 184 174 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 26 250 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 16 | 7 872 237 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 3 | 502 253 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Emy Destinové 46, České Budějovice | 1 | 239 399 Kč |
| Mateřská škola Sedmikráska, Železničářská 12, České Budějovice | 2 | 184 174 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Stára s.r.o. | 22 | 8 798 063 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 6 781 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 13 | 6 637 449 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 2 | 144 341 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Stára s.r.o. | 15 | 6 781 790 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 7 606 207 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 94 639 Kč |
| Práce při dokončování budov | 6 | 64 116 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Máj II, M.Chlajna 23, České Budějovice | 1 | 3 992 730 Kč |
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 8 | 3 642 906 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 2 | 129 326 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Stára s.r.o. | 11 | 7 764 962 Kč |
| Základní škola Máj II, M.Chlajna 23, České Budějovice | 1 | 3 992 730 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 6 342 732 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 37 | 4 309 425 Kč |
| Školení a kurzy | 36 | 3 180 016 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 26 | 3 116 156 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 14 | 7 014 709 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 266 312 Kč |
| Mateřská škola, Vrchlického nábřeží 1a, České Budějovice | 1 | 124 413 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Vl.Rady 1, České Budějovice | 1 | 63 771 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Stára s.r.o. | 17 | 7 469 205 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 20 | 7 571 717 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 18 | 7 305 854 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 182 976 Kč |
| Centrum FILIA | 1 | 82 887 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Stára s.r.o. | 20 | 7 571 717 Kč |