Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

GARANTSTAV stavební Strakonice s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 06.12.2012
IČO 28148258
Datová schránka zptnu73

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u GARANTSTAV stavební Strakonice

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro GARANTSTAV stavební Strakonice s.r.o.

Všechny smlouvy: 21 smluv za celkem 19 mil. Kč;

Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 1 smlouva za celkem 214 008 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1214 008 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Strakonice1214 008 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
GARANTSTAV stavební Strakonice s.r.o.1214 008 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 3 smlouvy za celkem 6 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví25 650 136 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Strakonice25 650 136 Kč
Nemocnice Strakonice, a.s.1597 543 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
GARANTSTAV stavební Strakonice s.r.o.36 247 679 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Průmyslové stroje11 977 324 Kč
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)1485 743 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje11 977 324 Kč
Ředitelství silnic a dálnic s. p.1485 743 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
GARANTSTAV stavební Strakonice s.r.o.22 463 067 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 2 smlouvy za celkem 165 443 Kč.
  • Celkem 50,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 50,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1165 443 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.1165 443 Kč
Nemocnice Strakonice, a.s.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
GARANTSTAV stavební Strakonice s.r.o.2165 443 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu má zásadní nedostatek.

Závažné nedostatky v roce 2021

Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko, celkem Jedna smlouva se zásadními nedostatky. Tj. 100,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví11 807 823 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Obec Milejovice11 807 823 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
GARANTSTAV stavební Strakonice s.r.o.11 807 823 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 2 smlouvy za celkem 721 420 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1589 198 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.1589 198 Kč
Nemocnice Strakonice, a.s.1132 223 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
GARANTSTAV stavební Strakonice s.r.o.2721 420 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 4 smlouvy za celkem 3 mil. Kč.
  • Celkem 50,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 50,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví42 788 869 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.22 788 869 Kč
Nemocnice Strakonice, a.s.20 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
GARANTSTAV stavební Strakonice s.r.o.42 788 869 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 1 smlouva za celkem 179 847 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1179 847 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje1179 847 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
GARANTSTAV stavební Strakonice s.r.o.1179 847 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 5 smluv za celkem 4 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví113116 519 869 Kč
Poštovní a kurýrní služby11 314 678 Kč
Administrativní služby, stravenky1133 088 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa železnic, státní organizace33 777 564 Kč
Město Strakonice1133 088 Kč
Státní pozemkový úřad1103 761 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
GARANTSTAV stavební Strakonice s.r.o.54 014 413 Kč



}