Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 02.01.2008 |
| IČO | 28263430 |
| Datová schránka | rj7sk84 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 57 smluv za celkem 52 mil. Kč;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 3 | 722 370 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PC energo s.r.o. | 3 | 722 370 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 11 448 107 Kč |
| IT | 1 | 1 873 856 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 107 690 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 74 276 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 5 | 11 698 853 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 1 | 1 873 856 Kč |
| Služby města Moravský Krumlov, příspěvková organizace | 1 | 241 931 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 219 307 Kč |
| Moravská zemská knihovna v Brně | 1 | 74 276 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PC energo s.r.o. | 9 | 14 108 223 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 072 210 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 405 383 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 232 320 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 171 723 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 8 | 2 690 459 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 2 | 171 723 Kč |
| Ústav hematologie a krevní transfuze Praha | 1 | 141 603 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PC energo s.r.o. | 11 | 3 003 785 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 8 150 101 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 5 566 000 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 4 386 250 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 2 179 379 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 2 | 10 329 481 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 9 952 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PC energo s.r.o. | 4 | 20 281 731 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 1 | 276 084 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 120 274 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Brno | 2 | 396 358 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PC energo s.r.o. | 3 | 396 358 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Elektricke stroje | 2 | 2 507 120 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 521 510 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 303 081 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 103 576 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 3 | 2 610 696 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 3 | 824 591 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PC energo s.r.o. | 6 | 3 435 287 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 532 225 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravská zemská knihovna v Brně | 3 | 297 485 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 2 | 234 740 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PC energo s.r.o. | 5 | 532 225 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 616 956 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 4 | 3 | 527 016 Kč |
| Ústav hematologie a krevní transfuze Praha | 1 | 89 941 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PC energo s.r.o. | 5 | 616 956 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 113 | 227 564 476 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 713 917 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 3 | 4 977 958 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 1 | 274 214 Kč |
| Ústav hematologie a krevní transfuze Praha | 1 | 116 717 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PC energo s.r.o. | 5 | 5 368 889 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 142 | 83 545 419 Kč |
| Zdravotnictví | 51 | 7 587 532 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 31 | 5 753 988 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 4 | 3 126 350 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 1 | 78 650 Kč |
| Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace | 1 | 67 392 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PC energo s.r.o. | 6 | 3 272 392 Kč |