Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 04.01.2008 |
| IČO | 28265394 |
| Datová schránka | ppjtk7i |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 19 smluv za celkem 2 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 243 169 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 1 | 163 169 Kč |
| Centrum Kociánka | 1 | 80 000 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plaváčci, s.r.o. | 3 | 243 169 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 261 626 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 1 | 188 579 Kč |
| Centrum Kociánka | 1 | 73 047 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plaváčci, s.r.o. | 2 | 261 626 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 545 166 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 2 | 485 392 Kč |
| Centrum Kociánka | 1 | 59 774 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plaváčci, s.r.o. | 3 | 545 166 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 144 535 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 1 | 95 288 Kč |
| Centrum Kociánka | 1 | 49 247 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plaváčci, s.r.o. | 2 | 144 535 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 116 584 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 1 | 116 584 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plaváčci, s.r.o. | 1 | 116 584 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 80,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 177 810 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 1 | 177 810 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plaváčci, s.r.o. | 5 | 177 810 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 172 425 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 1 | 172 425 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plaváčci, s.r.o. | 1 | 172 425 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 169 206 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 1 | 169 206 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plaváčci, s.r.o. | 1 | 169 206 Kč |