Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 16.04.2008 |
| IČO | 28279999 |
| Datová schránka | nymcxmp |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 23 smluv za celkem 12 mil. Kč;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 1 | 261 360 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IS-ARCH s.r.o. | 1 | 261 360 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 330 460 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Brno-Slatina | 1 | 2 330 460 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IS-ARCH s.r.o. | 1 | 2 330 460 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 2 419 900 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 277 913 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1 | 2 347 400 Kč | |
| Statutární město Brno | 2 | 350 413 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IS-ARCH s.r.o. | 3 | 2 697 813 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 159 115 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 1 | 159 115 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IS-ARCH s.r.o. | 1 | 159 115 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 2 400 640 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 1 | 2 400 640 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 177 507 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IS-ARCH s.r.o. | 2 | 2 578 147 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 13 698 410 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 148 830 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 3 | 576 686 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 228 690 Kč |
| Základní umělecká škola Valašské Klobouky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IS-ARCH s.r.o. | 6 | 805 376 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 2 979 649 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 1 | 1 938 420 Kč |
| Kraj Vysočina | 2 | 816 750 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 224 479 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IS-ARCH s.r.o. | 4 | 2 979 649 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 787 088 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 3 | 494 890 Kč |
| Střední průmyslová škola Otrokovice | 1 | 198 404 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 93 794 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IS-ARCH s.r.o. | 5 | 787 088 Kč |